پورشه 50 سالگی خود را در تایوان با 911 GTS جشن می گیرد


نیم قرن پیش، پورشه وارد بازار تایوان شد و اولین خودرویی که در آن فروخته شد، 911E 1972 بود. برای جشن گرفتن این نقطه عطف، شعبه محلی این خودروساز با بخش ویژه Manufaktur همکاری کردند تا یک خودروی یکباره بر اساس 911 GTS ایجاد کنند. این خودرو از رنگ سبز ایرلندی مشابه رنگ خودروی Lizard Green استفاده می کند که 50 سال پیش فروخته شد. این رنگ نیز از آنجایی انتخاب شد که تایوان جزیره ای نیمه گرمسیری با جنگل های همیشه سبز فراوان است.

تایوان در واقع یکی از اولین بازارهای آسیایی برای پورشه بود و 911 Carrera GTS-50 Year Anniversary One of a Kind مجموعه ای از نشانه های طراحی منحصر به فرد را به مناسبت این مناسبت خاص دریافت می کند. به عنوان مثال، یک گرافیک سفید در نیمه پایینی درها وجود دارد که خط ساحلی Formosa را نشان می دهد. شیشه ربع دارای لوگوی «Porsche Exclusive Manufaktur» است تا به همه یادآوری کند که این یک 911 معمولی نیست.

طراحی انحصاری توربو S مشکی با کالیپرهای ترمز قرمز در تضاد با نمای بیرونی سبز رنگ است. چرخ ها دارای پیکربندی قفل مرکزی هستند و با لبه بیرونی سبز رنگ برای ترکیب با بدنه خودرو تکمیل شده اند. در پشت، حروف برجسته پورشه در بین چراغ‌های عقب با ظاهری مشکی مات همراه هستند تا تغییرات بیرونی را کامل کند.

درها را باز کنید و رکاب های آلومینیومی با حروف سبز رنگ “50 Years Porsche in Taiwan” به استقبال شما خواهند آمد. در بالای جعبه دستکش، یک لوگوی گلدوزی شده همان چیزی را می گوید و با علامت مدل با فونت بزرگتر به آن می پیوندد. برای کنسول میانی، لوگوی ویژه “50” طراحی شده است و آن را نیز به همراه مدل و مدل ارائه می کند. در جاهای دیگر، کابین عمدتاً مشکی دارای ترکیب چرم و آلکانترا است.

911 GTS کوپه یکباره در ماه های آینده به حراج گذاشته خواهد شد. پورشه تایوان می گوید تمام درآمد حاصل از فروش به نفع شرکای خیریه اش هدایت می شود. انجام این کار به افرادی که از زوفنهاوزن می‌آیند اجازه می‌دهد “از جامعه محلی قدردانی کنند و آن را به جامعه تایوان بپردازند.”منبع