پورشه 911 (964) با قدرت 400 اسب بخار توسط Theon Design

پورشه 911 (964) سوپرشارژ شده توسط تئون دیزاین

وقتی نوبت به اصلاح 911 می رسد، مالکان از انتخاب خود رنج می برند زیرا شرکت های متعددی وجود دارند که مشتاق هستند مشخصات ایده آل شما را بسازند. Singer، Ruf، RWB یا Emory جزو واضح‌ترین انتخاب‌ها هستند، اما Theon Design نیز می‌خواهد بخشی از اکشن را داشته باشد. متخصص مستقر در آکسفوردشایر که در سال 2016 تأسیس شد، آخرین پروژه خود – BELL001 را معرفی می کند. این نام نشان می دهد که این 964 متعلق به اولین مشتری این شرکت از بلژیک است.

44 عکس ها

موتور هواخنک شده 400 اسب بخار قدرت سالم و 367 پوند فوت (نزدیک به 500 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند که از طریق جعبه دنده پنج سرعته دستی اصلی که توسط Theon Design به طور کامل بازسازی شده است، به چرخ ها هدایت می شود. از دیگر ویژگی های برجسته این خودرو می توان به سیستم اگزوز از جنس استنلس استیل و سیستم تعلیق نیمه فعال در خودرویی با وزن تنها 1265 کیلوگرم (2788 پوند) با تمام مایعات و باک بنزین پر اشاره کرد.

برای کاهش وزن تا حد امکان، بدنه از فیبر کربنی که از یک تامین کننده فرمول 1 به دست آمده است استفاده سخاوتمندانه ای می کند. تهویه مطبوع OEM که قبلاً به آن اشاره کردیم، راه را برای راه اندازی جدیدتر ایجاد کرده است که نه تنها سبک تر، بلکه کارآمدتر است. با تمام تغییرات سخت افزاری انجام شده در 964، Theon Design می گوید که به توزیع وزن تقریباً کامل 50:50 دست یافته است.

این خودروی اسپورت که تا آخرین پیچ بازسازی شده، دارای یک موتور 3.6 لیتری فلت شش با سوپرشارژر روترکس است که در سمت راست موتور، جایی که AC اصلی نصب می‌شد، به خود می‌بالد. از همان نقاط نصب استفاده می‌کند، اما این نقاط برای اطمینان از عدم انعطاف‌پذیری در هنگام فشار دادن موتور تقویت شده‌اند. خنک‌کننده‌های شارژ دوقلو در سمت مخالف موتور با سوپرشارژر نصب شده‌اند، به این معنی که محل قرارگیری موتور کاملاً متقارن است.