پورشه 911 GT3 RS 2023 برای آخرین بار قبل از معرفی

از آنجایی که به قدرت اشاره کردیم، پورشه گفته است که 911 GT3 RS جدید «تقریباً 500 اسب بخار» خواهد داشت که 493 اسب بخار است. با این حال، این احتمال وجود دارد که قدرت بیشتری داشته باشد زیرا مشتق غیر RS در حال حاضر 502 اسب بخار قدرت دارد. هیچ صحبتی در مورد گشتاور وجود ندارد، اما به شما یادآوری می کنیم که GT3 معمولی دارای 469 نیوتن متر (346 پوند فوت) از موتور شش سیلندر باکسر خود است.

یک حدس علمی به ما می‌گوید که پورشه راه‌هایی برای کاهش وزن بیشتر و در عین حال افزایش نیروی رو به پایین در اکسل عقب با قضاوت با بال عظیم پیدا کرده است. پیشرانه 4.0 لیتری 6 سیلندر مسطح تنفس طبیعی، قدرت را احتمالاً تنها از طریق یک گیربکس هفت سرعته PDK به اکسل عقب می فرستد، بنابراین اگر گیربکس دستی می خواهید به جای دیگری از خط تولید 911 نگاه کنید.

از آنجایی که چند روزی تا رونمایی رسمی این خودرو فاصله داریم، فقدان پوشش تعجب آور نیست. پورشه قبلاً اعلام کرده بود که نسل 992 911 GT3 RS در 17 آگوست پوشش خواهد داد، زمانی که ما هیولای پیست را به طور کامل خواهیم دید. با توجه به اینکه GT2 RS بالقوه معمولاً در اواخر نسل عرضه می شود، این مدل برای مدتی به عنوان مدل برتر عمل خواهد کرد.

دیوار بزرگ چین، حوضچه خنک کننده چرنوبیل، معدن بینگهام کانیون و گلخانه های آلمریا از معدود چیزهایی هستند که روی زمین می توانید از فضا مشاهده کنید. خوب، خود را آماده کنید تا بال عقب پورشه 911 GT3 RS را به لیست اضافه کنید زیرا این دستگاه متمرکز بر پیست در نوربرگ رینگ با بسته ایرودینامیکی هاردکور دیده شده است. به نظر می رسد که نمونه اولیه استتار کمی بر روی بدنه کوپه تهاجمی خود داشته است.

Porsche 911 GT3 RS No Camo Spy Photos

تماشاگران زوفنهاوزن پخش زنده ای را برای اولین نمایش جهانی در روز چهارشنبه راه اندازی کرده اند، بنابراین برای کشف پورشه 911 GT3 RS 2023، این فضا را تماشا کنید.منبع