چرخ 25000 دلاری بوگاتی ویرون به نام علم بریده شد

ما می دانیم که لاستیک جدید نیست. مهر تاریخ روی لاستیک نشان می دهد که مربوط به سال 2016 است و طبق ویدیو، لاستیک های ویرون بدون در نظر گرفتن مسافت پیموده شده هر پنج سال یکبار تعویض می شوند. این اساساً این لاستیک را برای هر مالک قانونی ویرون بی اعتبار می کند، اما در مورد چرخ چطور؟ به نظر می رسد که وضعیت خوبی دارد، اما باز هم، بوگاتی می تواند در مورد چرخ ها بسیار شلوغ شود. این ویدئو بیان می‌کند که چرخ‌ها در هر تعویض لاستیک تحت بازرسی اشعه ایکس قرار می‌گیرند تا ترک‌های مویی در آلومینیوم بررسی شود. شاید چنین شکافی در این چرخ پیدا شد؟

آخرین حراج کوپه سوپر اسپرت بوگاتی ویرون

با این حال، در پایان روز، ما هنوز در مورد یک چرخ آلومینیومی صحبت می کنیم. واترجت همه چیز را تنها در 10 دقیقه تکه تکه می کند و قطعه کوچکی از کیک آلومینیومی بوگاتی ایجاد می کند. احتمالاً این افراد 35 هزار دلار برای ترکیب چرخ/لاستیک خرج نکرده اند، اما می توان گفت که به این زودی ها دیگر نگاهی به داخل چرخ بوگاتی نخواهید داشت.منبع

دوستان همه چیز در مورد بوگاتی ویرون گرونه. بسته به اینکه با چه کسی صحبت می کنید، چرخ های آلومینیومی بزرگ آن می تواند بین 10000 تا 40000 دلار باشد. هر یک. این ویدیوی خاص از کانال واترجت در یوتیوب هزینه آن 25000 دلار است، اگرچه با تایرهای سری 365 میشلن که به طور خاص ساخته شده است، هزینه کل حدود 35000 دلار است. یعنی اگر نو بود.