کادیلاک سلستیق سوار بر تایرهای اسپرت میشلین پایلوت شد

عکس جاسوسی Cadillac Celestiq Front View

در جریان رونمایی از خودروی نمایشی Celestiq، کادیلاک متعهد شد که جزئیات بیشتری را در مورد نسخه تولیدی در ماه های آینده به اشتراک بگذارد. اینکه آیا این شامل ارقام عملکردی می‌شود، باید دید، اما همه اطلاعات باید تا اواخر سال آینده و با معرفی رسمی فاش شود.منبع

می دانیم که Celestiq از پلتفرم Ultium استفاده خواهد کرد، اما کادیلاک هیچ اشاره ای در مورد قدرت ارائه نکرده است. می توان فرض کرد که با مجموعه ای از این لاستیک ها، کادیلاک به سادگی یک رزمناو لوکس نمی سازد. منابع جاسوسی ما می گویند که در کمتر از سه ثانیه سرعت 0-60 مایل در ساعت را شنیده اند، اما در حال حاضر این موضوع کاملا تایید نشده است. چنین نیروی رانش مطمئناً برای رقابت یا شکست دادن رقبای الکتریکی پورشه، آئودی و مرسدس بنز کافی است، اگرچه عملکرد نزدیک به دو ثانیه برای به چالش کشیدن Lucid Air Sapphire و Tesla Model S Plaid لازم است.

10 عکس ها

برای ثبت، بله، ما قبلاً یک Celestiq با پوشش کامویی را در تریم تولید دیده‌ایم. با این حال، این تصاویر “جاسوسی” به طور رسمی توسط کادیلاک منتشر شد، به این معنی که آنها قبل از انتشار توسط خودروساز مورد بررسی قرار گرفتند. این بار، فقط عکاس جاسوس ما، یک دوربین، و یک سری عکس فیلتر نشده که یک ماشین آزمایشی را در کاموی سفید نشان می دهد.