کادیلاک CT5 در چین بدنه God Of War می پوشد

خدای جنگ راگناروک کادیلاک CT5

خدای جنگ راگناروک آخرین ورودی در فرنچایز طولانی مدت بازی های اکشن است. با توجه به اینکه این سریال در جهان های اساطیری باستانی اتفاق می افتد، تاکنون ارتباط زیادی با ماشین ها وجود ندارد. در چین، یک کادیلاک CT5 ویژه با طرح رنگ مانند خدای جنگ کریتوس قهرمان داستان اکنون در برخی شهرها به نمایش گذاشته شده است.

CT5 ویژه از 12 تا 15 نوامبر در تیانجین به نمایش درخواهد آمد. از 11 تا 13 نوامبر در شانگهای خواهد بود و این خودرو در 12 و 13 نوامبر در ژوهای خواهد بود. از آنجایی که این تاریخ ها با هم تداخل دارند، به نظر می رسد که در ژوهای حداقل سه نمونه از این کادیلاک با تم کریتوس.

5 عکس ها

کادیلاک در حال حاضر در حال کار بر روی یک به روز رسانی برای CT5 است. عکس‌های جاسوسی اخیر نشان می‌دهد که آن را در حال توسعه با بینی اصلاح‌شده نشان می‌دهد. جلوپنجره کمی بزرگتر به نظر می رسد. چراغ های جلو شکل جدیدی دارند. فاسیای پایینی به جای دهانه براکتی شکل فعلی، شکل ذوزنقه ای دارد.

را خدای جنگبا تم CT5 بدنه ای نقره ای با راه راه های قرمز نامتقارن و لهجه های اضافی در مشکی و خاکستری می پوشد. نماد بازی در لبه کاپوت قرار دارد. مثلث، دایره، X و مربع از کنترلر پلی استیشن درست جلوتر از چرخ های عقب قرار دارد.