کالسکه آفرود مجهز به شورت وحشی به جای خزیدن بر فراز صخره ها پرواز می کند

نیروبخش ونوم یک موتور V8 شورولت است که 550 اسب بخار (410 کیلووات) قدرت دارد. طول این حشره 14 فوت و 2 اینچ و وزن آن 3600 پوند (1633 کیلوگرم) است. Venom می تواند به سرعت 110 مایل در ساعت (177 کیلومتر در ساعت) برسد.

جک پورتر، که کالسکه را در قسمت اخیر Barcroft Cars ارائه کرد. سواری های مضحک، یکی از اعضای Venom Racing است – افرادی که پشت Venom هستند. این اساساً یک قفس چرخ دار است که از خاک، گل و باران ایمن نیست، اما اگر آفرود سرنگون شود کاملاً ایمن است.

مجموعه لاستیک‌های آفرود 43 اینچی Mickey Thompson Baja Pro X که دور چرخ‌های Raceline پیچیده شده‌اند، مهارت‌های آفرود باگی را تقویت می‌کنند. اکسل جلو و سیستم تعلیق کاملاً سفارشی ساخته شده اند، در حالی که کمک فنرهای عقب نیز می توانند تا 29 اینچ بالا و پایین حرکت کنند.

Venom تنها یکی از ورودی‌های ورزشی به نام پرش سنگ است، که اساساً یکی از سخت‌ترین شکل‌های آفرود است که هدف آن عبور از زمین‌های چالش برانگیز با بالاترین سرعت ممکن است.

یک کالسکه آفرود از می سی سی پی متفاوت است. ساخته شده توسط گروهی از آفرودها، چالش ایجاد یک سواری بود که محدودیت نمی شناسد و می تواند به هر جایی که هیچ کس نمی تواند برود. نتیجه این است – Venom Rock Bouncer، که در غیر این صورت فقط به عنوان Venom شناخته می شود.

مهمتر از آن، گفته می‌شود که Venom توانایی مقاومت در برابر سقوط از ارتفاع 150 فوتی را دارد، که بر اساس ویدیوی بالا، بسیار مهم است.منبع

ما در گذشته انواع مختلفی از ماشین‌های آفرود را دیده‌ایم، اما بیشتر آنها روی صخره‌ها و خاک می‌خزند، زیرا به طور کلی، آفرود به معنای سرعت نیست. البته، این شامل مسابقه‌دهنده‌های باجا نمی‌شود که در غیر این صورت صخره‌ها و شن‌ها را فتح می‌کنند.