کراس اوور کوچک جیپ اسپید، فضای داخلی برای اولین بار در معرض دید قرار گرفتمنبع

تا آنجا که به نسخه تمام الکتریکی مربوط می شود، سخت افزار خود را با پژو 2008 الکتریکی و اوپل موکا به اشتراک می گذارد، به این معنی که یک موتور الکتریکی 136 اسب بخاری (100 کیلووات) وجود خواهد داشت که چرخ های جلو را تامین می کند. انرژی الکتریکی در یک بسته باتری 50 کیلووات ساعتی ذخیره می شود که با یک بار شارژ، بیش از 186 مایل (300 کیلومتر) برد را ممکن می کند.

این اولین بار است که می توانیم به داخل کابین نگاهی بیندازیم. علیرغم این واقعیت که بخش های بزرگی از کابین مبدل است، می توانیم ببینیم که این یک نمونه اولیه با گیربکس دستی است. یک صفحه نمایش کوچک به سبک تبلت روی داشبورد وجود دارد و در زیر آن، دکمه های فیزیکی برای کنترل هوا و سیستم صوتی را می بینیم. دو پورت USB و یک ترمز دستی الکترونیکی نیز روی کنسول مرکزی قابل مشاهده است.

در ژوئیه امسال، نگاه اولیه‌ای به نوع تمام الکتریکی این کراس اوور کوچک داشتیم، اما همانطور که در عکس‌های پیوست به وضوح می‌بینید، این خودروی آزمایشی دارای لوله اگزوز است. این کاملاً استتار شده است و چیز زیادی برای گزارش در مورد طراحی آن وجود ندارد، اما می دانیم که از Renegade کوچکتر خواهد بود و طول آن حدود 4.10 تا 4.15 متر (161.4 تا 163.3 اینچ) خواهد بود.