کریس هریس خودروهای شاسی بلند را دوست ندارد، اما از استون مارتین DBX707 لذت می برد.

با این حال، آنچه ما می دانیم این است که سوپر SUV استون فوق العاده سریع است. Motor1.comسردبیر سیث میرسما در بهار امسال این خودروی باربری خانواده هاردکور را در ایتالیا آزمایش کرد و مطمئن بود که “DBX707 مانند یک رقیب شایسته برای عنوان پادشاه سوپر SUV است.” این همان لیگی است که بنتلی بنتایگا اسپید و پورشه کاین توربو GT نیز در آن سقوط می کنند، اگرچه این دو مدل احتمالاً مخاطبان متفاوتی را هدف قرار می دهند. با این وجود، ما دوست داریم هر سه آن‌ها را همراه با Urus و Purosangue در چیزی شبیه سریع‌ترین مسابقه درگ جهان برای خودروهای شاسی‌بلند ببینیم.

به طور کلی، تخت گاز میزبان تحت تأثیر سطوح عملکردی که این SUV غول پیکر علیرغم اندازه و وزن خود ارائه می دهد، قرار گرفته است. شاسی را هم دوست دارد. هریس می‌گوید کالیبراسیون موتور بهترین نیست، اما سرعت خودرو به اندازه یک آئودی RS6 آوانت در مسیر است. البته، این یک برداشت کاملاً ذهنی است، اما هریس همچنین می گوید که فکر می کند DBX707 سریعتر از لامبورگینی اوروس است. در مورد Purosangue چطور؟ هیچ کس هنوز SUV سریع مارانلو را رانندگی نکرده است، اما امیدواریم به زودی این شانس را داشته باشیم.منبع

استون مارتین DBX707 اولین بار در فوریه امسال با موتور 4.0 لیتری توئین توربو V8 اصلاح شده با قدرت تقریبا 700 اسب بخار عرضه شد. با این SUV عملکرد، برند بریتانیایی در نهایت رقیب مناسبی در برابر لامبورگینی اوروس و اولین خودروی فراری، Purosangue دارد. اما آیا در مسیر خوب است؟ کریس هریس در یک ویدیوی جدید حکم خود را می دهد.

DBX707 اکنون به فروش می رسد. اگر در نظر دارید، حتما بررسی ما را بررسی کنید و همچنین نگاهی به آنچه کریس هریس برای گفتن دارد بیندازید. اگر قصد دارید حداقل 232000 دلار برای یک وسیله نقلیه خرج کنید، بهتر است به خوبی آگاه باشید.

استون مارتین DBX707 نمای عقب

69 عکس ها

روزنامه‌نگار و منتقد مشهور خودرو، ویدیو را با یک جمله محکم شروع می‌کند: «من از خودروهای شاسی بلند خوشم نمی‌آید». با این حال، SUV هیولایی جدید استون مارتین به او الهام بخشید تا به این بخش خودرو فرصتی دیگر بدهد. اما ابتدا، هریس توضیح می‌دهد که چه چیزی را در مورد SUV‌ها دوست ندارد – «آن‌ها خیلی بزرگ، خیلی سنگین، خیلی بلند هستند، احمقانه به نظر می‌رسند». با این گفته – آیا DBX با عملکرد بالا می تواند هریس را تحت تأثیر قرار دهد؟