کمپر اشک فیبر کربنی دارای تخت ملکه است و وزن آن فقط 500 پوند است

تریلرهای کمپر در اندازه ها و اشکال مختلف موجود هستند، اما کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند باید به کامپر Rift Utility نگاه کنند. از فیبر کربن برای پوسته قطره اشک استفاده می‌کند و یک تریلر سبک وزن با وزن کمتر از 500 پوند (226 کیلوگرم) را می‌سازد و می‌تواند توسط انواع وسایل نقلیه با یدک کش یدک‌کش شود.

Rift به روز رسانی های مختلفی را برای کمپر ارائه می دهد، از جمله یک آشپزخانه قابل دسترسی در فضای باز. تجهیزات اختیاری شامل سینک، اجاق گاز و خنک کننده است. در داخل، مشتریان می‌توانند کابینت‌های ذخیره‌سازی، یک پنکه، یک دیوار آشپزخانه قابل جابجایی، یک دریچه سقفی، و یک بسته برق و باتری ارتقا یافته اضافه کنند. فضای داخلی همچنین می تواند دوشاخه های برق، جای نوشیدنی، قلاب های ذخیره سازی و موارد دیگر را در خود جای دهد. حتی نمای بیرونی با گزینه های رنگ و گرافیک قابل تنظیم است، اگرچه بافت فیبر کربن جالب به نظر می رسد.

Rift Utility Camper از 29000 دلار شروع می شود، در حالی که Adventure Sport قیمت 39000 دلار دارد. اگر می‌خواهید آزادی بیشتری در ساخت خود داشته باشید، Rift به شما این امکان را می‌دهد که کمپ خود را که از ۱۹۰۰۰ دلار شروع می‌شود، سفارشی کنید. با همه چیزهایی که نیاز دارید همراه نخواهد بود، اما مکانی برای خواب، مکانی برای آشپزی و مکانی برای لذت بردن از فضای باز عالی فراهم می کند، حتی اگر موتورخانه نباشد.منبع

11 عکس ها

Rift یک نسخه مقاوم تر به نام Rift Adventure Sport را ارائه می دهد که وزن خشک آن 660 پوند (299 کیلوگرم) است. این کمپر دارای یک قاب ضخیم‌تر با پوشش پودری سه اینچی، یک نوار نرف کامل، و تخته‌های در حال اجرا با درج‌های فیبر کربنی است. همچنین دارای لاستیک‌های آفرود، قفسه‌ی اسپرت یاکیما، سینک و اجاق گاز کششی، یخچال و خنک‌کننده داخلی، و یک تشک و سیستم مبل سایز کوئین تاشو است.

ریفت Utility Camper را روی یک قاب آلومینیومی با پوشش پودری می‌سازد. این خودرو دارای سیستم تعلیق 1200 پوندی (544 کیلوگرمی) بدون محور تیمبرن، چرخ‌های آلومینیومی 15 اینچی و سه پایه جک است.

کمپر سودمند ریفت

Rift نیز در فضا کم نمی کند و سقف کافی برای یک تشک بادی سایز ملکه را ارائه می دهد. فاقد وسایلی مانند توالت است، اما تریلرهای کوچکی مانند این برای ارائه یک تجربه کمپینگ فوق‌العاده لوکس طراحی نشده‌اند، اما برخی از امکانات رفاهی موجود در آن وجود دارد. این کمپر دارای یک پک پاور یتی و یک خنک کننده ساب زد است.