کمپر مخفی کاری هوشمند ثابت می کند که برای ساختن یک خانه دنج به فضای بزرگی نیاز ندارید


تقریباً در هر تبدیل کمپری که خودتان انجام دهید، این وسیله نقلیه یا قبلاً سقف بلندی دارد یا در حین ساخت سقف بلندی دارد. این مورد در مورد کت، زنی که در پشت این فورد E-250 معمولی و در عین حال خارق‌العاده 2007 قرار دارد، صدق نمی‌کند. او به طور خاص چیزی با سقف کم برای مانور آسان تر در شهرها می خواست، جایی که خانه چرخ دار او به عنوان پایگاه عملیات برای کسب و کار جواهرات او دو برابر می شود.

نتیجه یک لفاف ساده در بیرون با فضای نشیمن گرم و دنج در داخل است. در ویدیویی از Tiny Home Tours در یوتیوب، کات می‌گوید که ون را خودش ساخته و حدود 20000 دلار سرمایه‌گذاری کرده است. اینجا خانه تمام وقت اوست و او می گوید که برای افرادی که تمام وقت مانند او هستند، مهم است که یک ون بسازند که مانند یک خانه مناسب باشد. به همین دلیل است که او یک تخت دائمی در پشت دارد، بنابراین می‌تواند در هر زمانی برای چرت زدن بدون نیاز به مرتب کردن وسایل از زمین خارج شود.

فورد E-250 Stealth Camper

همچنین به همین دلیل است که یک اجاق گاز دو شعله دائمی در آشپزخانه کوچک وجود دارد. یک مخزن پروپان 11 پوندی حدود شش ماه دوام می آورد و او در هفته حدود پنج گالن آب شیرین مصرف می کند. از طریق شیر آب با یک پمپ پایی ساده توزیع می شود که به او در حفظ آب کمک می کند. یک توالت کمپ اولیه به عنوان حمام عمل می کند. تنها چیزی که از دست می دهد یک دوش است. اما با توجه به اینکه این یک وانت فورد با طول استاندارد با سقف کم است، می‌توان گفت که عملکرد خوبی دارد.

در این ویدئو، کات اعتراف می کند که به عتیقه جات و هنر محلی علاقه دارد. اغلب اوقات ما شاهد ساخت کمپرهایی هستیم که بر عملکرد بیشتر از زیبایی شناسی تأکید دارند، بنابراین دیدن چیزی که در واقع شبیه به یک خانه است، خوب است. اجاق‌های کوچک در اطراف اجاق گاز قرار گرفته‌اند، هنر از دیوارها آویزان شده است، و لوازم الکترونیکی آن – یک باتری لیتیوم یونی 100 آمپر ساعتی و یک اینورتر 1000 واتی – به‌خوبی در زیر یک نیمکت با تم روستایی ذخیره می‌شوند.

و در حالی که ما نویسندگان خودرو همیشه آنقدر که دوست داریم خلاق نیستیم، ما عشق ورزیدن ماشین تحریر عتیقه کات (شاید یک رمینگتون قدیمی؟) به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد. میز آشپزخانه او به عنوان یک میز قرار می گیرد و روی تخت می چرخد ​​تا فضای کاری راحت ایجاد کند.

کات می گوید فقط 20 فوت مربع فضا در ون وجود دارد. بین تور ویدیویی و عکس‌های منتشر شده در حساب اینستاگرامش، او به وضوح کار فوق‌العاده‌ای برای تبدیل اتاق موجود به یک خانه لذت‌بخش انجام داده است.

منبع