کیا سلتوس 2024 به روز شده برای ایالات متحده با موتور ارتقا یافته 195 اسب بخار معرفی شد

کیا سلتوس به روز شده را با فضای داخلی پیشرفته تر در دسترس قرار می دهد. خریداران می توانند یک خوشه ابزار دیجیتال 10.25 اینچی و یک صفحه نمایش سرگرمی اطلاعاتی 10.25 اینچی را مشخص کنند. اگر مشتریان این صفحه نمایش های غول پیکر را دریافت نکنند، یک مانیتور 4.2 اینچی در دسته ابزار قرار دارد تا جایگزین واحد 3.5 اینچی فعلی شود. طراحی اصلاح شده برای کنترل های HVAC دکمه های فیزیکی را حفظ می کند

کیا سلتوس 2024 ایالات متحده Spec

کابین سلتوس اکنون دارای چهار پورت USB است – دو در جلو و دو در عقب. درب برقی و صندلی‌های جلوی تهویه‌دار با بسته‌های خاصی در دسترس هستند.

تمام اخبار مربوط به نمایشگاه خودرو لس آنجلس را مشاهده کنید

کیا سلتوس 2024 در ژوئن 2022 در کره جنوبی عرضه شد. اکنون این کراس اوور کامپکت تازه‌سازی شده برای ایالات متحده در نمایشگاه خودروی لس آنجلس نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات کامل پیشرانه و فناوری است.

4 عکس ها

Seltos به روز شده در نیمه اول سال 2023 عرضه خواهد شد. قیمت آن نزدیک به زمان عرضه در دسترس خواهد بود.منبع

تریم جدید و مستحکم X-Line به خط تولید سلتوس می‌پیوندد. دارای جلوپنجره ای با روکش فلزی، چرخ های 18 اینچی، قفسه سقف مشکی و تزئینات مشکی براق روی درها است.

نمایش خودکار لس آنجلس

در ایالات متحده، سلتوس 2024 با موتور گاما 1.6 لیتری توربوشارژ ارتقا یافته در دسترس است که اکنون 195 اسب بخار (145 کیلووات) قدرت دارد که 20 اسب بخار (15 کیلووات) در خروجی بهبود یافته است. این خودرو به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک متصل می شود و منحصراً با سیستم چهارچرخ متحرک عرضه می شود.