کیا سلتوس 2024 به روز شده برای ایالات متحده با موتور ارتقا یافته 195 اسب بخار معرفی شد

4 عکس ها

Seltos به روز شده با مشخصات ایالات متحده دقیقاً شبیه نسخه کره جنوبی است. این جلوپنجره از نظر بصری برجسته تر با جلوه نور ستاره نقشه در دسترس است. چراغ‌های LED پروژکتوری در برخی مدل‌ها عرضه می‌شوند و ظاهری تغییر یافته برای چراغ‌های مه شکن عمودی وجود دارد. در پشت، چراغ های عقب اکنون کل هاچ بک را در بر گرفته اند. خریداران می توانند سه رنگ خارجی جدید را انتخاب کنند: آبی پلوتون، مشکی فیوژن و سبز والایی.

کیا سلتوس 2024 ایالات متحده Spec

موتور پایه همچنان یک 4 سیلندر 2.0 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 147 اسب بخار (110 کیلووات) و 132 پوند فوت (179 نیوتن متر) است. گیربکس CVT است. پیکربندی‌های دیفرانسیل جلو و تمام چرخ در دسترس هستند.

کیا سلتوس به روز شده را با فضای داخلی پیشرفته تر در دسترس قرار می دهد. خریداران می توانند یک خوشه ابزار دیجیتال 10.25 اینچی و یک صفحه نمایش سرگرمی اطلاعاتی 10.25 اینچی را مشخص کنند. اگر مشتریان این صفحه نمایش های غول پیکر را دریافت نکنند، یک مانیتور 4.2 اینچی در دسته ابزار قرار دارد تا جایگزین واحد 3.5 اینچی فعلی شود. طراحی اصلاح شده برای کنترل های HVAC دکمه های فیزیکی را حفظ می کند

Seltos به روز شده در نیمه اول سال 2023 عرضه خواهد شد. قیمت آن نزدیک به زمان عرضه در دسترس خواهد بود.منبع

تریم جدید و مستحکم X-Line به خط تولید سلتوس می‌پیوندد. دارای جلوپنجره ای با روکش فلزی، چرخ های 18 اینچی، قفسه سقف مشکی و تزئینات مشکی براق روی درها است.

نمایش خودکار لس آنجلس

کابین سلتوس اکنون دارای چهار پورت USB است – دو در جلو و دو در عقب. درب برقی و صندلی‌های جلوی تهویه‌دار با بسته‌های خاصی در دسترس هستند.

کیا سلتوس 2024 در ژوئن 2022 در کره جنوبی عرضه شد. اکنون این کراس اوور کامپکت تازه‌سازی شده برای ایالات متحده در نمایشگاه خودروی لس آنجلس نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات کامل پیشرانه و فناوری است.

تمام اخبار مربوط به نمایشگاه خودرو لس آنجلس را مشاهده کنید

در ایالات متحده، سلتوس 2024 با موتور گاما 1.6 لیتری توربوشارژ ارتقا یافته در دسترس است که اکنون 195 اسب بخار (145 کیلووات) قدرت دارد که 20 اسب بخار (15 کیلووات) در خروجی بهبود یافته است. این خودرو به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک متصل می شود و منحصراً با سیستم چهارچرخ متحرک عرضه می شود.