کیا سورنتو هیبریدی قدیمی در کنار مدل جدید 2024 سال آینده فروخته خواهد شد


ما قبلاً شاهد تغییرات ظاهری کیا سورنتو جدید بودیم و اکنون زمان آن رسیده است که اطلاعات بیشتری در مورد نسخه در حال فروش در آمریکای شمالی داشته باشیم. در حقیقت، نسخه ها این اصطلاح درستی است، زیرا مدل بدنه خروجی در کنار مدل‌های تازه‌سازی شده برای سال 2024 فروخته خواهد شد.

اگر شاسی بلند کیا خود را با قدرت احتراق داخلی خالص ترجیح می دهید، سورنتو 2024 بازسازی شده در آینده شما وجود دارد. با قرض گرفتن نشانه‌های طراحی از EV9، ظاهر تند دارای چراغ‌های T شکل و لامپ‌های روز است که در کنار جلوپنجره آشنای کیا قرار دارند. نشان کیا به سمت کاپوت حرکت می‌کند، فاسیای اصلاح‌شده پایین قرار می‌گیرد، و اگر تریم X-Pro جدید را انتخاب کنید، چرخ‌های 17 اینچی کوچک‌تر با لاستیک‌های بزرگ‌تر BF Goodrich برای همه‌جانبه دریافت خواهید کرد.

کیا سورنتو 2024
کیا سورنتو 2024
کیا سورنتو 2024

با حرکت به داخل، تغییرات کمتری را برای سورنتو خواهید دید. یک صفحه نمایش منحنی پانورامای موجود، واحدهای 12.3 اینچی دوگانه را در یک صفحه نمایش واحد ترکیب می‌کند که روی خط تیره‌ای نصب شده‌اند که شکلی آشنا را نسبت به مدل قبلی حفظ می‌کند. ویژگی هایی مانند دریچه های کنترل تهویه مطبوع برای قرار دادن صفحه نمایش دوباره طراحی شده اند، اما این چیزی است که نمی توانید ببینید که تفاوت بزرگ تری ایجاد می کند. سورنتو به‌روزرسانی‌شده از فناوری پیشرفته EV9 بیرون می‌آید که از جمله موارد دیگر، شامل کابین ناوبری خودروی متصل کیا (ccNC) و به‌روزرسانی‌های هوایی است.

فناوری قابل توجه دیگر شامل یک سیستم کروز کنترل تطبیقی ​​هوشمند است که سبک رانندگی شما را با توجه به شتاب و ترمز “یاد می گیرد”. ما فرض می‌کنیم که فقط عادت‌های خوب را پیدا می‌کند، اما در غیر این صورت، کیا شامل 10 سیستم کمک راننده به‌عنوان استاندارد است، از جمله هشدار برخورد از جلو به‌روز شده که می‌تواند عابران پیاده را بهتر تشخیص دهد. سیستم Digital Key 2.0 این خودروساز در دسترس است و گوشی های هوشمند سازگار را به کلیدهای سورنتو تبدیل می کند که می توانند SUV را قفل و باز کنند.

زیر کاپوت، کار طبق معمول سورنتو است. پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری استاندارد با 191 اسب بخار قدرت و 181 پوند فوت گشتاور قابل حمل است. مدل‌های ارتقا یافته از 2.5 توربو بهره می‌برند که 281 اسب بخار قدرت و 311 پوند فوت می‌پیچد. این موتور همچنین دارای گیربکس هشت سرعته دوکلاچه است و دیگری از گیربکس هشت سرعته خودکار بهره می برد. FWD یا AWD موجود است. نسخه احتراقی خالص کیا سورنتو 2024 اوایل سال آینده به فروش می رسد.

اگر یک سورنتو هیبریدی با ظاهری تازه و فناوری اضافه می‌خواهید، خیلی دیرتر می‌آید. در واقع، کیا آماده به اشتراک گذاشتن جزئیات سری به روز شده هیبریدی سورنتو نیست، به جز اینکه بگوید نسخه های استاندارد و پلاگین در اواخر سال 2024 به عنوان مدل های 2025 وارد بازار خواهند شد. اگر نمی‌توانید صبر کنید، شاسی‌بلندهای هیبریدی سورنتو 2024 با پوسته قدیمی در حال حاضر در دسترس هستند – به همین دلیل دو نسخه متفاوت را برای یک سال مدل خواهید دید.

قیمت سورنتو 2024 به روز شده نزدیک به تاریخ فروش آن اعلام می شود، اما اطلاعات هیبریدی 2024 در حال حاضر در دسترس است. برای مدل پایه سورنتو هیبریدی EX که دارای یک توربوشارژ 1.6 لیتری چهار سیلندر و یک موتور الکتریکی تکی با قدرت 227 اسب بخار است، باید 36690 دلار بپردازید. سورنتو پلاگین هیبریدی 2024 به 49990 دلار می رسد و فقط در تریم SX Prestige ارائه می شود. این به شما 261 اسب بخار قدرت و برد فقط الکتریکی 32 مایل می دهد. قیمت شامل هزینه اجباری مقصد 1325 دلاری نمی شود.منبع