کیت عملکرد پورشه تایکان ممکن است در خارج از آلمان در دسترس قرار گیرد

پورشه تایکان توربو اس رکورد تولید سری خودروهای برقی را در پیست نوربرگ رینگ ثبت کرد

یک تایکان حتی داغتر ممکن است در راه باشد. عکس‌های جاسوسی اخیر مدلی در دست توسعه را نشان می‌دهد که نمای جلویی آن تهاجمی‌تر است. همچنین دارای یک بال ثابت در پشت است. کالیپرهای ترمز زرد نشان می دهد که روتورهای کربن-سرامیکی وجود دارد و این مدل بر روی چرخ هایی با پره های بریده سوار می شود. ما هنوز نمی دانیم این خودرو چه زمانی ممکن است معرفی شود.

هنگامی که پورشه تایکان را به اطراف حلقه فرستاد، گفت که کیت عملکرد برای توربو S 2023 در آلمان از پایان سال در دسترس خواهد بود. این شرکت پس از تحویل اولیه، مقاوم سازی را در اختیار مالکان قرار می داد.

Motor1.com با پورشه آمریکای شمالی تماس گرفت تا در مورد بسته این بازار بپرسد. یک سخنگوی گفت: “ما در حال بررسی این احتمال هستیم.”

سخنگوی پورشه گفت اتوموبیل که این شرکت در حال بررسی ارائه این بسته است. چالش دریافت تأییدیه برای ارتقاء در هر بازاری است که در آن لازم است. به علاوه، مسئله تقاضای مشتری برای بسته وجود دارد که در آلمان 13377 یورو (13882 دلار به نرخ ارز فعلی) قیمت دارد.

بسته ارتقایی بر بهبود هندلینگ تایکان تمرکز دارد. این شامل چرخ های 21 اینچی RS Spyder Design است. این طرح در حال حاضر برای تریم Turbo S در ایالات متحده با قیمت 600 دلار موجود است. عرض تایرهای پیرلی P Zero Corsa در جلو 265 میلی متر و در عقب 305 میلی متر است. همچنین نرم افزار سفارشی برای سیستم تعلیق Porsche 4D Chassis Control وجود دارد.منبع