گیربکس دستی در ایالات متحده به عنوان یک آپشن به مینی باز می گردد


دقیقاً مانند جفت نسخه‌های مورد علاقه‌تان در جردن یا یک رول دستمال توالت، گیربکس‌های دستی برای Mini USA در نیم دهه گذشته عرضه شده و می‌روند. اکنون زمان بازگشت دیگری فرا رسیده است و گزینه row-yourself را دوباره به خریداران آمریکایی ارائه می دهد، البته فقط برای یک مدل.

مینی از تولید نوامبر شروع به ارائه گیربکس دستی برای MINI Hardtop خواهد کرد. گیربکس شیفت شش سرعته یک گزینه مستقل برای انواع Cooper، Cooper S و John Cooper Works خواهد بود. با این حال، انحصاری آن برای مدل Mini 2-Door خواهد بود، بنابراین اگر می خواهید 4-Door کاربردی تر باشد، با گزینه های AT این شرکت گیر کرده اید.

گزینه گیربکس دستی تنها چیزی نیست که از تولید نوامبر در دسترس خواهد بود. مدل‌های نسخه ویژه Mini که در فوریه 2022 معرفی شدند، در حال گسترش هستند. به طور خاص، Mini Untold Edition که به طور انحصاری به عنوان MINI John Cooper Works Clubman در دسترس بوده است، برای انواع Cooper S و Cooper S All4 ارائه خواهد شد. Midnight Black متالیک با لکه های مشکی نیز به عنوان گزینه رنگ ارائه می شود.

در همین حال، Resolute Edition نیز در رنگ بدنه متالیک Enigmatic Black با همان سقف سفید فلفلی در همه مدل‌ها یا Nanuq White در انواع Hardtop با سقف همرنگ بدنه در دسترس خواهد بود. Mini Cooper S Countryman ALL4 Untamed Edition اکنون در رنگ جدید Nanuq White قابل سفارش است.

Mini همچنین گزینه های رنگ رنگ خود را اصلاح کرده است. در دسترس بودن Pepper White، White Silver و Moonwalk Grey با تولید اکتبر به پایان خواهد رسید. جایگزین این رنگ‌ها، Melting Silver III و Nanuq White هستند که در Mini Hardtops، Clubman و Countryman موجود است.

در راستای مسائل زنجیره تامین جهانی، Mini USA همچنین اعلام کرد که تجهیزات و گزینه‌های محدود شده در آن زمان به سطوح اصلاح‌شده، Signature 2.0 و Iconic 2.0 برمی‌گردند و در نتیجه قیمت‌گذاری به‌روز شده است.منبع