یکی دیگر از تویوتا FJ Cruiser Final Edition ظاهر می شود که به 1000 دستگاه محدود شده است.

تویوتا FJ کروزر نسخه نهایی

تویوتا FJ کروزر نسخه نهایی 2023 قرار است در سه ماهه چهارم سال 2022 تحویل شود. قیمت مدل نسخه محدود اعلام نشده است.منبع

7 عکس ها

هیچ چیز متفاوتی در زیر کاپوت این مدل نسخه ویژه وجود ندارد. این آفرود همچنان از یک موتور 4.0 لیتری V6 بنزینی بهره می برد که 270 اسب بخار قدرت (201 کیلووات) و 280 پوند فوت (380 نیوتن متر) را به هر دو محور جلو و عقب می رساند. البته این خودرو با کنترل کشش فعال (A-TRAC)، کنترل خزیدن، کنترل پایداری خودرو (VSC) با کلید خاموش و یک دیفرانسیل عقب قفل کننده الکترونیکی عرضه می شود.

به این ترتیب، FJ Cruiser Final Edition 2023 برای عربستان سعودی با تریم های بیرونی و داخلی بژ تک رنگ عرضه می شود، چندین عنصر سیاه شده در خارج از جمله جلوپنجره، سپرها، آینه های بیرونی، دستگیره های در و یدکی وجود خواهد داشت. روکش لاستیک همچنین یک نشان با شماره منحصر به فرد برای برجسته کردن انحصار آن وجود خواهد داشت.

نسخه نهایی تویوتا FJ Cruiser 2023 نامیده می شود، مدل های تولیدی نهایی تنها به 1000 دستگاه محدود می شوند. تصاویر رسمی از این مدل محدود فاش نشده است، اما تمام آن واحدهایی که قرار است تولید شوند، مشابه FJ Cruiser Final Edition هستند که در سال 2017 در ژاپن عرضه شد (گالری بالا را ببینید).

اکنون پایان کار FJ Cruiser خاورمیانه نزدیک است زیرا عبداللطیف جمیل موتورز، توزیع کننده مجاز خودروهای تویوتا در عربستان سعودی از سال 1955، راه اندازی آخرین سال FJ Cruiser را در راستای پایان تولید در دسامبر 2022.