یک سرویس تامین مالی برتر برای علاقه مندان به خودروهای لوکس و عجیب و غریب[Miami, FL 6/12/2024] – duPont Registry، بازار پیشرو برای خودروهای عجیب و غریب و لوکس با 120000 فهرست در هر سال به ارزش مجموع 25 میلیارد دلار GMV، مفتخر است که راه اندازی dR Finance را اعلام کند، یک سرویس مالی سفارشی که به طور خاص برای مشتریان و نمایندگی ها در حوزه تجارت طراحی شده است. ماشین های لوکس و عجیب و غریب.

با تعهد به ارائه خدمات و تخصص بی نظیر، dR Finance آماده است تا روشی را که علاقه مندان به خرید وسایل نقلیه رویایی خود دست می یابند، متحول کند. چه در بازار یک سوپراسپرت کمیاب یا یک سدان لوکس کلاسیک باشید، تیم حرفه ای ما متشکل از متخصصان باتجربه ما به ایجاد راه حل های تامین مالی سفارشی برای مطابقت با نیازها و ترجیحات منحصر به فرد شما اختصاص دارد.

“60٪ از معاملات خودروهای عجیب و غریب و لوکس تامین مالی یا اجاره می شود؛ duPont Registry خوشحال است که dR Finance را به عنوان جدیدترین محصول اضافه شده به مجموعه خدمات برتر ما برای مشتریان و نمایندگی های خود معرفی می کند.” Antoine TESSIER، مدیر عامل duPont Registry Group گفت. “ما درک می کنیم که خرید یک وسیله نقلیه لوکس چیزی بیش از یک معامله است – این یک تجربه است. با dR Finance، هدف ما افزایش این تجربه با ارائه گزینه های مالی انعطاف پذیر و خدمات شخصی در هر مرحله است.”

از طریق مشارکت با Westlake Financial، dR Finance پیشنهادهای شخصی برای هر خودرویی در پلتفرم ما ایجاد خواهد کرد. نمایندگی های ما از مشتریان از پیش واجد شرایط و خدمات دستکش سفید بهره مند خواهند شد. ایان اندرسون، رئیس گروه Westlake Financial می گوید: به لطف داده ها و تخصص ارائه شده توسط duPont Registry در خودروهای عجیب و غریب و لوکس، ما یک محصول جدید متناسب با مشتریان آنها با میانگین GMV 200 هزار دلار و بالاتر توسعه دادیم. ما از این مشارکت و مزایایی که برای همه علاقه مندان به خودروهای هایلاین به همراه خواهد داشت هیجان زده هستیم.

dR Finance به طیف متنوعی از برندهای خودروهای لوکس (پورشه، فراری، لامبورگینی، رولزرویس، مازراتی، استون مارتین، مک لارن، بوگاتی و بسیاری دیگر) پاسخ می‌دهد و تضمین می‌کند که هر علاقه‌مندی می‌تواند رویاهای خودرویی خود را به واقعیت تبدیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد dR Finance و نحوه افزایش تجربه خرید خودروی لوکس خود، به dupontregistry.com/finance مراجعه کنید.منبع