2023 فراری Purosangue در رنگ های مختلف در جاده ها مشاهده می شود

هر چیزی که دارای نشان فراری و یک V12 تنفس طبیعی باشد، برای موفقیت آماده شده است، و در دنیایی که شیفته SUV ها است، Purosangue تمام شرایط یک موفقیت تجاری بزرگ را دارد. با این حال، ایتالیایی ها متعهد شده اند که تولید را به 20 درصد از کل حجم سالانه شرکت محدود کنند.منبع

مدل اولیه یک V12 با قدرت خیره کننده 715 اسب بخار خواهد بود تا از استون مارتین DBX707 پیشی بگیرد، اما ما از قبل می دانیم که این پلتفرم برای قرار دادن یک پلاگین هیبریدی طراحی شده است. مشخص نیست که آیا نسخه الکتریکی شده به V8 کاهش خواهد یافت یا خیر، اما مطمئناً مشتقات Purosangue در خط لوله قرار دارند. یک واحد هشت سیلندر این خودرو را در بازارهای خاصی که مالیات های زیادی بر روی موتورهای با حجم زیاد وجود دارد، محبوب تر می کند.

2023 فراری Purosangue خارجی بخش جلویی

مانند هر اسب پرنسینگ دیگری که وجود دارد، Rosso Corsa انتخاب واضحی خواهد بود، اما کسانی که مایل به مخالفت با سنت هستند می توانند یک Nero Purosangue رادارتر را انتخاب کنند. این خودروی آزمایشی کاملاً مشکی بود زیرا چرخ‌ها با بدنه تیره هماهنگ بودند. ما همچنین می‌توانیم فراری را برای تمام خانواده در آبی کورسا با آلیاژهای دو رنگ و کالیپرهای ترمز زرد ببینیم. از بین سه ماشین، این یکی آبی انتخاب ما خواهد بود.

اولین خودروی تولیدی سری فراری با چهار در در حال حاضر دارای یک پیکربندی در حال کار است که به شما امکان می دهد کمتر از 24 رنگ بدنه و شش طرح چرخ را انتخاب کنید. با این حال، تصاویر واقعی از Purosangue – یا هر وسیله نقلیه دیگری – بهتر از تفسیر سه بعدی در یک ویژوالایزر فانتزی است. نمونه‌های اولیه پیش‌تولید در رنگ‌های مختلف و مقداری استتار باقی‌مانده در مارانلو درست خارج از کارخانه مشاهده شده‌اند.