2023 فراری Purosangue در رنگ های مختلف در جاده ها مشاهده می شود


اولین خودروی تولیدی سری فراری با چهار در در حال حاضر دارای یک پیکربندی در حال کار است که به شما امکان می دهد کمتر از 24 رنگ بدنه و شش طرح چرخ را انتخاب کنید. با این حال، تصاویر واقعی از Purosangue – یا هر وسیله نقلیه دیگری – بهتر از تفسیر سه بعدی در یک ویژوالایزر فانتزی است. نمونه‌های اولیه پیش‌تولید در رنگ‌های مختلف و مقداری استتار باقی‌مانده در مارانلو درست خارج از کارخانه مشاهده شده‌اند.

مانند هر اسب پرنسینگ دیگری که وجود دارد، Rosso Corsa انتخاب واضحی خواهد بود، اما کسانی که مایل به مخالفت با سنت هستند می توانند یک Nero Purosangue رادارتر را انتخاب کنند. این خودروی آزمایشی کاملاً مشکی بود زیرا چرخ‌ها با بدنه تیره هماهنگ بودند. ما همچنین می‌توانیم فراری را برای تمام خانواده در آبی کورسا با آلیاژهای دو رنگ و کالیپرهای ترمز زرد ببینیم. از بین سه ماشین، این یکی آبی انتخاب ما خواهد بود.

رنگ‌ها و چرخ‌ها را کنار بگذاریم، می‌توان گفت Purosangue شبیه شاسی‌بلند معمولی شما نیست. این بیشتر در امتداد خطوط یک هاچ بک فوق تهاجمی بزرگ است که دارای درهای انتحاری و تأثیرات روما است. زیبایی در چشم بیننده است، اما کسانی که می توانند کاربردی ترین فراری را بخرند عجله کرده اند تا نام خود را روی خط نقطه چین امضا کنند. فراری می‌گوید که می‌تواند پیش‌سفارش‌ها را متوقف کند، زیرا میزان عقب‌افتادگی در حال حاضر از ظرفیت تولید کارخانه فراتر رفته است.

مدل اولیه یک V12 با قدرت خیره کننده 715 اسب بخار خواهد بود تا از استون مارتین DBX707 پیشی بگیرد، اما ما از قبل می دانیم که این پلتفرم برای قرار دادن یک پلاگین هیبریدی طراحی شده است. مشخص نیست که آیا نسخه الکتریکی شده به V8 کاهش خواهد یافت یا خیر، اما مطمئناً مشتقات Purosangue در خط لوله قرار دارند. یک واحد هشت سیلندر این خودرو را در بازارهای خاصی که مالیات های زیادی بر روی موتورهای با حجم زیاد وجود دارد، محبوب تر می کند.

هر چیزی که دارای نشان فراری و یک V12 تنفس طبیعی باشد، برای موفقیت آماده شده است، و در دنیایی که شیفته SUV ها است، Purosangue تمام شرایط یک موفقیت تجاری بزرگ را دارد. با این حال، ایتالیایی ها متعهد شده اند که تولید را به 20 درصد از کل حجم سالانه شرکت محدود کنند.منبع