30 دزد 13 ماشین را از نمایندگی میشیگان می دزدند

قبل از این اتفاق، پلیس 13 فورد F-150 رپتور را در ماه ژوئن کشف کرد. با این حال، سارقان با نمونه‌های متعددی از پیکاپ‌های آفرود پرقدرت در اواخر جولای فرار می‌کنند. پلیس یک مظنون را تعقیب کرد، سه مظنون را دستگیر کرد و یک موستانگ سرقتی را کشف کرد. پلیس امسال حتی نوجوانان 11 ساله را به دلیل سرقت وسایل نقلیه دستگیر کرده است.منبع 2023 Dodge Durango SRT Hellcat View Front

پلیس به جستجوی چند مظنونی که در اوایل این هفته 13 وسیله نقلیه را از یک نمایندگی منطقه فلینت، میشیگان دزدیدند، ادامه می دهد. قسمتی که سارقان هدف آن قرار گرفتند حصارکشی شده بود، توسط یک حصار برقی 7000 ولتی محافظت می شد و توسط یک محافظ امنیتی مسلح گشت می زد. گروهی حدود 30 نفر مظنون به سرقت خودروها هستند.

نگهبان دزدان را در حال رد و بدل کردن تیراندازی با اوباش گرفت. نگهبان بدون صدمه از این حادثه فرار کرد، اما نتوانست مظنونان را به خوبی در طول آزمایش ببیند. سارقان خودروهای سرقتی را از حصار عبور دادند و در این روند به خودروهای دیگر آسیب رساندند.

این سرقت هدفمند آخرین مورد از یک رشته جنایات برجسته است که نمایندگی ها و انبارهای وسایل نقلیه را در سراسر منطقه هدف قرار می دهد. در ماه سپتامبر، سارقان بیش از دوازده موستانگ فورد را از کارخانه مونتاژ راک تخت بردند. جیپ دو واگنر را در همان شب در قسمت دیگری از مترو دیترویت به سرقت برد.

ترنس گرین، رئیس پلیس فلینت به این موضوع گفت فاکس 2 دیترویت که این اولین بار نیست که سارقان نمایندگی های فروش را در مجاورت هدف قرار می دهند. وی خاطرنشان کرد که این منطقه “گروه هایی دارد که از سایر نقاط ایالت فقط برای قربانی کردن این مناطق سفر می کنند.” با این حال وی افزود که این اولین بار است که تیراندازی می شود.

این گروه حداقل دو شاسی بلند دوج دورانگو و یک فورد موستانگ 2022 را خریداری کردند. راننده موستانگ در جریان تعقیب و گریز پلیس تصادف کرد. خودرو آتش گرفت و راننده جان خود را از دست داد. پلیس معتقد است که این گروه در خارج از منطقه دیترویت فعالیت می کند. آنها تاکنون 7 دستگاه خودروی سرقتی را کشف کرده اند. با این حال، پلیس در حال حاضر هیچ مظنونی ندارد و از دست اندرکاران می خواهد خود را تسلیم کنند.