Acura Integra 2023 رتبه برتر ایمنی انتخاب + IIHS را کسب می کند

Integra که در اوایل سال جاری وارد نمایندگی‌ها شد، دارای قیمت اولیه 31895 دلار است (همه قیمت‌ها شامل هزینه مقصد 1095 دلاری است). ارتقاء به A-Spec 33,895 دلار هزینه دارد، در حالی که Integra A-Spec با بسته فناوری قیمت را به 36,895 دلار افزایش می دهد. یک نسخه کاملا لود شده 46350 دلار قیمت دارد.

برای کسب هر یک از دو جایزه برتر ایمنی مؤسسه – انتخاب ایمنی برتر یا انتخاب ایمنی برتر + – وسایل نقلیه باید در هر تست تصادفی نمره “خوب” کسب کنند. خودروها ملزم به داشتن سیستم پیشگیری از تصادف از جلو هستند که همچنین دارای رتبه “پیشرفته” یا “برتر” است که اینتگرا در سال 2023 به آن دست یافت. IIHS همچنین چراغ‌های جلو را آزمایش می‌کند که باید نمره «خوب» یا «قابل قبول» دریافت کنند. علامت پلاس مستلزم این است که چراغ‌های جلوی «خوب» یا «قابل قبول» یک ویژگی استاندارد در خودرو باشد.منبع

Acura Integra 2023 جایزه برتر ایمنی را از موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه دریافت کرده است. این دریچه پنج در اسپرت در تمام تست‌های ضریب تصادف این موسسه رتبه “خوب” و سیستم جلوگیری از تصادف را “برترین” دریافت کرد.

این بسته شامل یک دیفرانسیل لغزش محدود و ارتقاهای بصری مانند اطراف پنجره مشکی براق و تزئینات است. چراغ های مه شکن LED، چرخ های 18 اینچی Shark Grey و یک اسپویلر کوچک درب عرشه عقب. در داخل، مدل‌های A-Spec سوزن‌های گیج قرمز، درپوش پدال‌های فولادی ضد زنگ و دوخت کنتراست دارند.

آکورا از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بهره می برد. 200 اسب بخار (149 کیلووات) و 192 پوند فوت (260 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. یک گیربکس متغیر پیوسته استاندارد است، اما مدل‌های دارای بسته عملکردی A-Spec یک جعبه دنده شش سرعته دستی در دسترس دارند.

41 عکس ها

2023 Acura Integra City Front Road

این خودروساز Integra را با فناوری ایمنی AcuraWatch ارائه می دهد. این یک ویژگی استاندارد در مدل است و شامل ترمز کاهش برخورد، کروز کنترل تطبیقی، دستیار حفظ خطوط، نظارت بر نقاط کور با هشدار ترافیک متقابل عقب و تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی است. سیستم ترمز کاهش برخورد این مدل به آن کمک کرد تا جایزه Top Safety Pick+ را کسب کند.