AOR Overlanding Camper Trailers از استرالیا اکنون در ایالات متحده موجود است

تریلر AOR Sierra Micro Camper

بیرون رفتن از مسیری که برای تعطیلات آخر هفته در طبیعت وحشی آرام‌بخش است، همچنان بسیار محبوب است. استرالیای آف رود (AOR) بیش از 20 سال است که در کشور خود به جمعیت کمپینگ رسیدگی کرده است و اکنون این سازنده مستقر در کوئینزلند با دو میکرو تریلر فرودنده وارد بازار ایالات متحده شده است.

تریلر Micro Camper AOR Sierra ZR

مانند ZR، 52 گالن آب شیرین استاندارد و یک باتری 300 آمپر ساعتی در دسترس است. برای فضای خواب بیشتر، Sierra می‌تواند یک چادر روی پشت بام داشته باشد و یک دوش در فضای باز نیز وجود دارد. یک سیستم مدیریت انرژی Redarc RedVision در هر دو تریلر گنجانده شده است.

Sierra و Sierra ZR اکنون از طریق XGRiD Campers در لاس وگاس در دسترس هستند که کوچکترین مدل‌های AOR را نشان می‌دهند. از این جفت، ZR کوچک‌ترین مدل کوچک است، اما همچنان شامل 52 گالن آب شیرین، یک بسته باتری لیتیومی 300 آمپر ساعتی، دوش، و تعداد زیادی قفسه‌های قابل تنظیم برای آشپزخانه جانبی است. این شامل اتاق خواب در داخل نیست، اما برای یک چادر روی پشت بام راه اندازی شده است که می تواند در هنگام خرید یا بعداً در صورت تمایل خریدار اضافه شود. شاید مهمتر از آن، وزن آن کمتر از 2000 پوند است و برای استفاده جدی در خارج از جاده با زاویه خروج 40.7 درجه طراحی شده است.

تریلر AOR Sierra Micro Camper

سیرا علیرغم کمی بزرگتر بودن، حتی در زمین های ناهموار با زاویه خروج 41 درجه توانایی بیشتری دارد. این خودرو با وزن خشک کمی بیش از 2000 پوند چک می کند که تا حدی به دلیل وجود تخت دو نفره استاندارد در داخل تریلر است. همچنین دارای یک آشپزخانه جانبی است، اگرچه یک سینک و پیشخوان داخلی در میان قفسه‌های کشویی قابل تنظیم پیدا خواهید کرد.