BMW و Kith تنها هفت مورد از این خودروهای الکتریکی شیک i4 M50 را خواهند ساخت

این همکاری همچنین شامل یک BMW 1602 “Elektro” سفارشی و یکباره 1972 است که توسط Fieg به باتری تبدیل شده است. این خودروی برقی بی‌نظیر ادای احترام به دو 1602 برقی است که در بازی‌های المپیک 1972 مونیخ به نمایش درآمدند.

BMW i4 M50 EV By Kith

اما اگر همچنان می‌خواهید شراکت بی‌ام‌و و کیث را تکرار کنید، راه مقرون‌به‌صرفه‌تری وجود دارد. این برند لباس فروش مجموعه ای 51 قطعه ای را آغاز خواهد کرد که شامل پوشاک، لوازم جانبی و موارد دیگر است که دارای برند هر دو شرکت با لهجه Kith Vitality Green است.منبع

چرم داخل بی‌ام‌و انفرادی مرینو است که با کارامل سبک به پایان رسیده است. برجستگی کیت روی کنسول میانی و پشت سری ها قرار گرفته است، در حالی که درب لیوان و داشبورد سمت سرنشین هر دو دارای لیزر “Kith Exclusive Edition” هستند که روی مواد حک شده است.

رونی فیگ، بنیانگذار و طراح کیث، این جدیدترین همکاری BMW را ارائه کرد. نمای بیرونی دارای رنگ سبز Vitality سفارشی است در حالی که علامت کلمه “KITH” روی سپر عقب با نشان سنتی M i4 ادغام شده است. و اگر به دقت نگاه کنید، حتی یک رنگ Kith Vitality Green در لوگوی گرد روی کاپوت وجود دارد.

BMW و Kith دوباره با هم متحد می شوند. ممکن است سال 2020 را به یاد بیاورید که این دو شرکت در پروژه M4 Competition شریک شدند که دارای برند آن برچسب مد بود. اکنون، این دو با جدیدترین ساخت خود به سمت برق می روند و به BMW i4 M50 ظاهری شیک می بخشند.

متأسفانه نمی‌توانید به این کلاسیک دست پیدا کنید، اما BMW i4 M50 توسط Kith برای تعداد بسیار محدودی در دسترس خواهد بود. بی‌ام‌و و کیث تنها هفت نمونه از i4 سفارشی را با قیمتی نامعلوم در سطح جهانی تولید می‌کنند که اولین نمونه به حراج می‌رود.

BMW i4 M50 EV By Kith
BMW i4 M50 EV By Kith