BMW M3 از G-Power به 720 اسب بخار می رسد


بی ام و M3 حتی از نظر موجودی در میان قدرتمندترین سدان های پرفورمنس در جهان است. اگرچه همیشه مشتریانی وجود داشته اند که خواهان قدرت هستند، و اینجاست که G-Power به کمک می آید. متخصصان تیونینگ از آلمان پکیج جدیدی برای سالن سریع باواریا دارند و افزایش قدرت سالمی را نسبت به ارقام موجودی به ارمغان می آورد. می توانید یکی از سه کیت قدرت موجود را انتخاب کنید و خروجی موتور 3.0 لیتری شش سیلندر خطی را به سطح مورد نظر از قدرت برسانید.

G3M Bi-Turbo نامیده می شود، کارخانه اصلی S58 دو توربوشارژ ماشین را حفظ می کند اما نرم افزار OEM خود را با یک کد سفارشی جایگزین می کند. 3.0 L6 همراه با سیستم اگزوز جدید و سایر ارتقاء سخت افزاری جزئی، اکنون تا 720 اسب بخار قدرت (529 کیلووات) و 627 پوند فوت (850 نیوتن متر) گشتاور در نسخه برتر تولید می کند. همچنین انواع 670 اسب بخاری (493 کیلووات) و 620 اسب بخاری (456 کیلووات) با قدرت کمتری وجود دارد که از همان سخت افزار اما واحد کنترل موتور (ECU) متفاوت استفاده می کنند.

G-Power همچنین ظاهری جدید و تهاجمی‌تر را معرفی می‌کند که با افزایش خروجی مطابقت دارد. یک بسته فیبر کربنی با شکاف سپر جدید و رکاب های جانبی وجود دارد. مهمتر از همه، G-Power همچنین بال عقب ثابت Dynamic خود را ارائه می دهد که در دو تا از سه خودروی خلبان مجهز به بسته G3M قابل مشاهده است.گالری عکس بالا را ببینید).

آخرین اما نه کم‌اهمیت، در حال حاضر دو مجموعه از چرخ‌ها موجود است – رینگ‌های فورج شده Hurrican RR (روی ماشین سبز رنگ) و چرخ‌های Hurricane RS (روی ماشین مشکی مات). هر دو مجموعه در سایزهای 9×20 اینچی / 10.5×21 اینچی جلو / عقب با لاستیک‌های 285/30 R20 و 295/25 R21 عرضه می‌شوند. هودهای کربنی کاملاً جدید Venturi RR و RS در حال حاضر به عنوان افزودنی به اجزای موجود در حال توسعه در دست توسعه هستند. اینها یا در فیبر کربن برهنه یا تا حدی رنگ شده فروخته می شوند.

اگر یک Bimmer اصلاح شده سریع با سقف بلند می خواهید، اخیراً G-Power یک بسته تیونینگ برای M340i نیز معرفی کرده است که در دو شکل سدان و واگن به فروش می رسد. با پکیج GP-510 موجود، می‌توان قدرت سریع را تا 510 اسب بخار (380 کیلووات) و 509 پوند فوت (690 نیوتن‌متر) تنظیم کرد که با خروجی یک سدان M3 یا M4 کوپه مطابقت دارد. البته بی ام و اکنون M3 Touring را نیز می فروشد.منبع