BMW M5 CS با پانامرا توربو S در مسابقه درگ چهار در آلمانی مبارزه می کند

M5 CS با موتور 4.4 لیتری V8 توئین توربو قدرت می‌گیرد و می‌تواند تا 626 اسب بخار (467 کیلووات) و 553 پوند فوت (750 نیوتن متر) گشتاور تولید کند. این مقدار نیرو تمام وزن 4023 پوندی (1825 کیلوگرم) سدان را می کشد.

ما در مورد پورشه پانامرا توربو S صحبت می کنیم و اگرچه می دانیم که یک به روز رسانی بزرگ برای مدل سال 2024 در راه است، مدل فعلی فعلی هنوز یک ماشین بسیار قوی است. اجازه دهید پورشه ارزش خود را در یک خط مستقیم با این مسابقه درگ در مقابل BMW M5 CS ثابت کند. کارواو.

در حوزه سدان‌های پرفورمنس، BMW M5 CS یکی از قدرتمندترین‌های موجود در بازار است. شکست دادن چهار در آلمانی از نظر اعداد بسیار سخت است، اما این بدان معنا نیست که رقیب شایسته ای وجود ندارد.

گفتنی است، این مسابقه درگ تا خط شروع پایین آمد، با نتایجی که بسته به اینکه خودروها چقدر خوب راه اندازی شدند، متفاوت بود. اما در نهایت، یکی از آنها پس از سه آزمایش به برتری رسید. به نظر شما کدام برنده شد؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع عکس جاسوسی فیس لیفت پورشه کاین کوپه

در همین حال، پانامرا توربو S نیز از پیشرانه 8 سیلندر توئین توربو اما با حجم کمی کمتر در 4.0 لیتر استفاده می کند. این خودرو اندکی قدرت کمتری تولید می‌کند، اگرچه توجه به این نکته مهم است که پورشه به طور قابل‌توجهی گشتاور بیشتری را در 605 پوند فوت (820 نیوتن متر) تولید می‌کند.