BMW XM در حال حاضر تغییری در اینترنت در رندر غیر رسمی دریافت کرده است


در نهایت، M1 افسانه ای اکنون جانشینی در قالب یک SUV به نام BMW XM دارد. اگرچه مدل پلاگین هیبریدی بالا سوار XM با سبک بدنه کوپه گوه ای M1 فاصله زیادی دارد، اما همچنان مدل مستقل BMW M است که قصد دارد مسیری را که شرکت پرفورمنس در پیش گرفته است را نشان دهد.

از زمان معرفی BMW XM با مشخصات تولیدی، انتقادات زیادی به طراحی نسبتاً قطبی آن وارد شده است. این برخلاف BMW موجود است، توجه داشته باشید. Marouane Bembli، همچنین شناخته شده به عنوان SketchMonkey در یوتیوب، اعتراف می کند که طراحی کلی را دوست داشته است، اما این مانع او نمی شود که بهترین کار را انجام دهد: آن را تغییر دهد.

او به خصوص قسمت عقب XM را دوست داشت، بنابراین تنظیمات منحصراً در نمای یک چهارم جلوی جدیدترین خودروی BMW M انجام شد. Bembli گفت که سپر پایینی کمی شلوغ است، بنابراین او آن را ساده کرد و آن را با سایر BMW های موجود تراز کرد. او همچنین کلیه ها را کوچکتر کرد، علیرغم اینکه نسخه تولیدی آن در حال حاضر کوچکتر از جلوپنجره بزرگ خنده دار BMW XM Concept بود.

در طرفین، Bembli گرافیک را حذف کرد و آن را با یک خط بدنه مشخص که زیر گلخانه قرار دارد جایگزین کرد. اندازه قسمت پایین نیز تغییر کرده است، اما کار زیادی انجام نداد.

رندر به دست آمده ظاهری تمیزتر در BMW XM است. اگرچه شکل جعبه‌ای هنوز وجود دارد، اما اکنون با طرح‌های فعلی که در سایر خودروهای BMW می‌بینید هماهنگ‌تر است. این که آیا این کار می کند یا اکنون، کاملاً به شما بستگی دارد.

خب چی فکر می کنی؟ آیا این طراحی مجدد برای بهتر یا بدتر کار می کند؟ آیا این را بهتر از آنهایی که از نمایشگاه ها بیرون می آیند دوست دارید؟ مثل همیشه، نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع