Chevy Corvette E-Ray داخلی برای اولین بار جاسوسی شد


شورولت به کار بر روی اولین کوروت برقی در تاریخ ادامه می دهد و در حال حاضر در حال آزمایش نمونه های اولیه در جنوب اروپا است. ما عکس‌های جدیدی از یک نمونه اولیه داریم که در روز روشن جاسوسی شده است، که در نهایت یک پیش‌نمایش اولیه از فضای داخلی مدل را به ما می‌دهد، که عملاً استتار آن صفر است. فرمان ممکن است در سمت اشتباه باشد، اما چیدمان بین مدل های راست و چپ یکسان است.

خوشبختانه، این خودروی آزمایشی به نمونه اولیه ای که ماه گذشته در آتش سوخته بود، ایمان ندارد. به نظر می رسد همه چیز با این کوروت E-Ray و عکاسان جاسوسی از دوستان ما درست است Motor.es به ما اجازه داد از عکس های اختصاصی آنها استفاده کنیم و آنها را با شما به اشتراک بگذاریم. عکس‌هایی از نمای بیرونی جدید Vette در گالری زیر وجود دارد، اما ما به عکس‌هایی که نمای داخلی را نشان می‌دهند بسیار بیشتر علاقه‌مندیم.

در آنجا، این نمونه اولیه دارای تمام زنگ ها و سوت هایی است که از یک کوروت جدید انتظار دارید. دو صندلی سطلی با ساختار فیبر کربنی قابل مشاهده، یک دسته ابزار کاملا دیجیتال، یک فرمان چند منظوره با شیفترهای پدال، و لهجه های قرمز رنگ در سراسر داشبورد و پانل درها را می توان به وضوح در عکس های پیوست مشاهده کرد. اگر نگاه دقیق‌تری بیندازید، چند کابل اضافی روی کنسول مرکزی و یک سوئیچ اصلی را نیز مشاهده خواهید کرد، چیزی که برای خودروهای آزمایشی معمول است.

اگرچه ممکن است کابین آن‌قدرها هم شگفت‌انگیز به نظر نرسد، اما می‌دانیم که رازهای هیجان‌انگیزی در زیر استتار پنهان شده است. طبق آخرین شایعات، شورولت دو موتور الکتریکی را در محور جلو نصب خواهد کرد که از موتور LT2 V8 کوروت استاندارد پشتیبانی می کند. این چیدمان باید به این ابرخودرو قابلیت تمام چرخ متحرک و حداکثر قدرت بیش از 600 اسب بخار (447 کیلووات) بدهد. شایعات وحشیانه ای در مورد کوروت هیبریدی با موتور V8 توئین توربو وجود دارد، اگرچه اینها در حال حاضر فقط حدس و گمان هستند.

احتمالاً روند توسعه بسیار نزدیک به اتمام است زیرا Chevy قبلاً تأیید کرده است که Corvette E-Ray جدید در سال آینده عرضه تجاری خواهد شد. اولین نمایش کامل ممکن است قبل از پایان سال انجام شود.منبع