Dodge Charger SRT Hellcat Widebody By Bader یک سدان شیطانی است


شاید برای یک چشم آموزش ندیده، Dodge Charger SRT Hellcat تفاوتی با یک مدل استاندارد V6 نداشته باشد. میدونی چیه؟ شاید این است با توجه به سیل قدرتی که در زیر کاپوت پنهان شده است، در طرح بزرگ چیزها بسیار ظریف است. این شارژر خاص چنین گمنامی ندارد. حتی برای کسانی که چیزی در مورد اتومبیل نمی دانند، این جهنم مانند فرانکنشتاین روی چرخ به نظر می رسد.

این Charger SRT Hellcat 2016 تازه از گاراژ S. Bader Karosserie und Lack، یک شرکت تیونینگ مستقر در آلمان است. مالک آن، سباستین بادر، تمایل زیادی به تقویت ماهیچه های آمریکایی برای ایجاد وحشت در خیابان های آلمان دارد و این شارژر اصلاح شده توسط Bader دقیقاً این کار را انجام می دهد.

کیت عریض بزرگی که از قوس چرخ‌ها فراتر می‌رود و بخشی از درهای جلو و نیمی از عقب را می‌پوشاند، مطلقاً از دست نمی‌رود. این کیت همچنین رکاب‌های جانبی، اسپلیتر جلو، اکستنشن‌های قسمت عقب و یک اسپویلر دم اردکی به‌طور شگفت‌آوری ساده روی صندوق را اضافه می‌کند. در جلو، یک هود با مشخصات Redeye جایگزین هود استوک شده است.

برای استفاده حداکثری از فضای اضافه شده، Bader چرخ های 21 اینچی پنج پره را با لاستیک های سری 295/35 در جلو و گوشت های نامعقول سری 355/25 را در عقب نصب می کند. برای ثبت، این بزرگتر از غلتک های بخار در نسل اول لامبورگینی کانتاچ و یک مسابقه مرده برای بوگاتی شیرون است. حتی در این صورت، برای پرکردن درست گلگیرها، به محورهای بلندتر و فاصله‌کننده‌های چرخ 25 میلی‌متری نیاز است. سیستم تعلیق دارای کویلاورهای قابل تنظیم برای یک افت سالم است و سایر اجزای زیر بدنه ارتقا یافته اند تا موقعیت گسترده تر شارژر را هماهنگ کنند.

با قدرت 707 اسب بخاری (527 کیلووات) که در حال حاضر یک شارژر Hellcat 2016 را تامین می کند، نیاز زیادی به ارتقاء وجود ندارد، اما این مانع بادر نمی شود. موتور 6.2 لیتری V8 سوپرشارژر دارای ورودی هوای سرد، دریچه گاز بزرگتر و اگزوز ارتقا یافته است تا مطمئن شود که همه صدای آمدن هیولا را خواهند شنید. رتبه اسب بخار جدیدی ذکر نشده است، اما می توان گفت که این خودرو سریع است.

کیت شارژر عریض با قیمت 3990 یورو در وب سایت Bader فهرست شده است که در حال حاضر چیزی بیش از 4000 دلار است.منبع