Dodge Viper با Hellcat Redeye Swap به صداهای شیطانی در The Drag Strip می رسد

به همه شرکت کنندگان رویداد فوق الذکر موتورهای Hellcrate Redeye و ECU مربوط به آنها داده می شود. رقبا مجبور هستند از قطعات اتصال مستقیم برای ساخت ماشین‌های درگ مسابقه خود تحت یک برنامه فشرده استفاده کنند.

Hellcrate Hellcat Crate Engine

اگرچه تیم با مشکلاتی روبرو بود که امیدوار است به زودی آنها را حل کند. طبق گفته Engine Swap Depot، Viper مجهز به هلکت در مسابقه کینه توزی Dodge Direct Connection در Roadkill Nights 2022 که امروز، 13 آگوست 2022 برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

شرکت کنندگان در یک مسابقه کینه عمومی که در M1 Concourse در پونتیاک، میشیگان برگزار می شود، رقابت خواهند کرد. این که آیا این ساخت Viper به عنوان پیروز در این مسابقات خط مستقیم افزایش خواهد یافت یا خیر، هنوز به نتیجه نرسیده است. هرچند امیدوارکننده به نظر می‌رسد، بنابراین اگر این کار را انجام دهند تعجب نخواهیم کرد.منبع

در طی دو نسل و سه دهه، Dodge Viper همیشه از یک موتور V10 بهره می برد. این همیشه بخشی از جذابیت این پلاک بوده است.

4 عکس ها

اما مردمی از یوتیوب تروتل التماس می کنند که با آخرین ساخت خود متفاوت باشند. در پروژه ای که از سه هفته پیش شروع شد، بچه ها یک موتور Hellcat Redeye V8 Hellcrate را در کاپوت یک Viper مدل 2021 قرار دادند. موتور 6.2 لیتری V8 سوپرشارژر، البته برای 807 اسب بخار (602 کیلووات) قدرت و 717 پوند فوت (972 نیوتن متر) گشتاور مناسب است. در همین حال، گیربکس نیز از T56 به T56 مگنوم شش سرعته دستی به روز شد.