EarthRoamer SX 2023 موتورخانه ای خارج از شبکه است که یک پنی قیمت دارد

این موتورخانه عظیم که بر اساس شاسی شورولت سیلورادو 6500 HD ساخته شده است، از یک موتور V8 توربودیزل Duramax 6.6L استفاده می کند که تمام نیرو را از طریق یک جعبه دنده 6 سرعته به چرخ ها می فرستد. در مقایسه با خط اصلی LTi EarthRoamer، SX با افزایش ظرفیت آب و سوخت، نمای کامل پنجره 270 درجه، واحد ماشین لباسشویی/خشک کن اختیاری و ظرفیت باتری لیتیوم یون عظیم 18000 وات ارائه می‌شود – این اطمینان را می‌دهد که دورترین ماجراجویی در فضای باز را تجربه کنید. هنوز هم مثل خانه راحت هستندمنبع

EarthRoamer به دلیل تبدیل کامیون های بزرگ به کمپینگ های خارج از جاده و خارج از شبکه که کمپینگ را جدی می گیرند، شناخته شده است. و برای اولین بار، این شرکت مستقر در کلرادو از شاسی Chevy برای خلاقیت های تنومند خود در قالب EarthRoamer SX 2023 استفاده می کند.

در ادامه سنت EarthRoamer در استفاده از مواد سبک وزن برای بدنه، SX با ساختاری از فیبر کربن و خلاء عرضه می شود. این فرآیند که فرآیند تزریق خلاء (VIP) نامیده می‌شود، دو پوسته فیبر کربنی را به یک هسته فوم ساختاری می‌پیوندد و در نتیجه بدنه فیبر کربنی مونوکوک بسیار قوی‌تر و سبک‌تر از هر بدنه سنتی RV یا کمپر زمینی است.

پشتیبان این بدنه عظیم و در عین حال نسبتا سبک مجموعه ای از لاستیک های 43 اینچی گودیر روی رینگ های مهره ای درجه نظامی است. این لاستیک ها با سرعت 81 مایل در ساعت برای شرایط رانندگی همه کاره طراحی شده اند و برای مقابله با هر زمینی آماده هستند.