Evetta به عنوان یک پیتزای ایتالیایی تحویل خودروی برقی که مثل یک دکمه زیباست


ما در گذشته چندین ماشین بامزه دیده بودیم. احتمالاً بامزه‌ترین آنها Microlino EV است که اولین بار در سال 2016 ظاهر شد و مستقیماً از یک فیلم پیکسار به نظر می‌رسد. نسخه دوم Microlino، Microlino 2.0، امسال تولید خود را آغاز کرده است.

اما Microlino تنها خودروی برقی شایان ستایشی نیست که می توانید بخرید. Evetta از شرکتی به نام Electric Brands نیز وجود دارد، و درست مانند Microlino، Evetta را می توان به روش های مختلفی مانند خودروی تحویل پیتزا پیکربندی کرد. همانطور که در عکس‌های ارسال شده توسط این شرکت از نمایشگاه بین‌المللی تحرک اخیر در آلمان (IAA) مشاهده می‌شود، Evetta در اینجا خود را به شکل ایتالیایی درآورده و رنگ‌های قرمز، سفید و سبز پرچم ایتالیا را بر تن کرده است.

این قطعا به عنوان یک دکمه زیبا است. قسمت عقب دارای یک فضای بار اختصاصی برای جعبه های پیتزا است، در حالی که فقدان دستگیره درها در کناره احتمالاً می تواند سؤالاتی را ایجاد کند. قابل توجه است که نمای جلوی Evetta نیز مانند Microlino درب آن است. حالا، موفق باشید که دستگیره در را نبینید.

در حالی که این خودروی الکتریکی خود را به عنوان یک ایتالیایی نشان می دهد، Evetta در واقع از کشور دیگری در بالای مرز شمالی ایتالیا، آلمان است. این خودرو توسط یک شرکت آلمانی Electric Brands ساخته شده است – همان شرکتی که سال گذشته کامیون برقی کوچک و زیبا را به نام Xbus معرفی کرد.

مشخصات خودروی تحویل پیتزا Evetta در پست رسانه های اجتماعی فاش نشده است، اما نسخه های غیرتجاری دارای گزینه ای برای دریافت حداکثر ظرفیت باتری 16.2 کیلووات ساعت هستند. این برای 234 کیلومتر (145 مایل) خوب است، که اگر تحویل در داخل شهر محدود شود، باید بیش از اندازه کافی باشد.

Electric Brands قصد دارد تحویل Evetta را تا تابستان 2023 آغاز کند. این خودرو با برچسب قیمت 19540 یورو (یا حدود 19000 دلار) همراه با مالیات آلمان ارائه می شود.منبع