Genesis GV60 Drag Races سه شاسی بلند الکتریکی و یک … کوروت C7؟

جنسیس به عنوان یک خودروساز لوکس برای ساخت خودروهای بسیار سریع محبوب نیست. آنها بیشتر به خاطر ظرافت و متانت، در ساخت خودروهایی که به خریداران خودرو طعم تجمل کره ای را می دهند، شهرت دارند.

فورد موستانگ Mach-E GT Performance Edition قدرت 480 اسب بخار (358 کیلووات) و 634 پوند فوت (860 نیوتن متر) گشتاور را از دو موتور الکتریکی تولید می کند. وزن آن فقط یک تار مو بیش از 5000 پوند است، که سریعترین مو به 60 در بین این خودروها است.

اما همانطور که بررسی جنسیس GV60 خود ما اشاره کرد، عملکرد این کراس اوور قابل تمسخر نیست. و برای اثبات بیشتر این نکته، هاگرتی GV60 را در کنار هم با سه کراس اوور الکتریکی برای مسابقه درگ – یک BMW iX، یک فورد موستانگ Mach-E GT و یک تسلا مدل Y. قبل از تماشای ویدیو، بیایید یک داستان سریع از نوار داشته باشیم تا ببینیم چگونه این ماشین ها روی کاغذ مقایسه می کنند.

با این اعداد در فضای باز، به نظر شما کدام یک برنده مسابقه EV بی صدا شد؟ و بله، یک شورت کوروت C7 نیز بخشی از این مسابقه بود تا به ما نشان دهد که خودروهای برقی از نظر عملکرد خط مستقیم تا چه حد پیشرفت کرده‌اند – در صورتی که این موضوع در حال حاضر ثابت نشده است.