Hellcat-Swapped Rolls-Royce Races 2JZ-Powered F-150 Lightning Clone

رولز در اولین مسابقه پرتاب فوق‌العاده‌ای را به دست می‌آورد، و در اوایل یک امتیاز قابل توجه به دست می‌آورد و آن را در خط پایان حفظ می‌کند. رول ها با یک و نیم ماشین فورد را شکست دادند. مسابقه دوم به فورد ضربه می زند، که شروع بهتری در خارج از خط دارد. کامیون در مسابقه دوم برنده شد، اما رولز بهترین حرکت را نداشت، شیفت ها را از دست داد و از کلون رعد و برق قرمز عقب ماند.

49 عکس ها

مسابقه نهایی ضربه را برای بار دوم به کامیون می دهد، اما رولز آماده است. سایه نقره ای از خط شروع پرتاب می شود و می تواند به یک برتری دست یابد، پیشی که رولزرویس تا خط پایان حفظ می کند. مسابقه “پاداش” بین این دو با یک پیروزی دیگر در F-150 به پایان می رسد، اما رولز با برداشتن پدال گاز آن را خراب کرد.

فورد تلاش کرد تا قدرت خود را به زمین بگذارد و به رولز اجازه داد تا آن را در مسابقات درگ له کنند. دیدن یک F-150 تیونینگ شده 700 اسب بخاری با رولز رویس اصلاح شده که به لطف موتور جعبه هل کت 900 اسب بخار قدرت تولید می کند بسیار لذت بخش است. به ساختن چیزهای وحشی ادامه دهید تا بتوانیم مسابقه آنها را تماشا کنیم.منبع رولزرویس فانتوم 2023

در قسمت جدید «This Vs. خدمه هونیگان یک دو نفر بعید را برای مسابقات درگ شدید جفت کرده اند – یک رولز رویس نقره ای سایه 1969 و یک کامیون فورد F-150 لایتنینگ. هیچکدام سهام نیستند، و به همین دلیل است که این دو در جدیدترین ویدیوی یوتیوب Hoonigan با هم روبرو هستند.

رولز رویس نقره ای سایه 1969 موتور خود را برای یک موتور جعبه 6.2 لیتری Dodge Hellcat جمع کرد و یک سوپرشارژر Magnuson 2650 در بالا اضافه کرد. این جفت 900 اسب بخار (661 کیلووات) قدرت تولید می کند. وزن آن 4188 پوند (1899 کیلوگرم) است که کمی کمتر از فورد F-150 است.