Hennessey Mammoth 1000 TRX Overland Edition با چادر پشت بام رونمایی شد

نسخه Overland با قیمت 19950 دلار اضافی در دسترس است، همچنین دارای چراغ های LED اضافی محیطی و دستگیره های دستگیره است. برای شیرین کردن قابلمه، تیونر همچنین یک تبر شکاف 28 اینچی، یک بیل و یک نردبان را به داخل می‌اندازد تا دسترسی به چادر و سایر موارد تازه اضافه شده را آسان‌تر کند. هنسی معتقد است مشتریانی که این پکیج را انتخاب می‌کنند، کیت آفرود مرحله 2 را نیز با لاستیک‌های 37 اینچی گوشتی، سپرهای قوی‌تر و سایر به‌روزرسانی‌ها انتخاب خواهند کرد.

تیونر مستقر در تگزاس، هنسی، به یافتن راه‌هایی برای تقویت رم 1500 TRX که قبلاً غمگین بود، ادامه می‌دهد. پس از افزودن محور سوم برای نسخه 6×6، سازندگان پیکاپ وحشی با نسخه Overland بازگشته اند تا طبیعت بیرونی این کامیون فوق العاده را تقویت کنند. این بسته بندی که به عنوان یک بسته جداگانه برای مدل های Mammoth 900 و 1000 موجود است، حاوی یک چادر پشت بام سخت از Nimbus است که نصب آن نباید بیش از چند دقیقه طول بکشد.

Hennessey Mammoth 1000 TRX Overland Edition

4 عکس ها

افرادی که در پشت هایپرکار Venom F5 قرار دارند، یک سایبان جمع شونده 55 اینچی و یک مخزن آب تحت فشار هشت گالن نصب شده روی قفسه تخت را نیز می‌اندازند. شاید مفیدترین اقلام همراه با بسته بندی، مخزن سوخت دوگانه کمکی باشد که با توجه به مصرف سوخت افتضاح TRX. ما به شما یادآوری می کنیم که نسخه استاندارد در سیکل ترکیبی تقریباً 12 مایل در هر گالن را برمی گرداند، اما این قبل از آن است که هنسی ماموت را به چهار رقم اسب بخار برساند.