Hennessey Mammoth TRX Drag Races Potent Jeep Grand Cherokee Trackhawk

اولین مسابقه رولینگ، با وسایل نقلیه در راحت ترین تنظیمات خود، منجر به اولین پیروزی TRX شد. این می تواند از جیپ فاصله بگیرد و پیروزی آن را تضمین کند. با این حال، شادی کوتاه مدت بود. دومین مسابقه رولینگ، با خودروها در اسپرت ترین تنظیمات خود، سومین پیروزی را برای جیپ به ارمغان آورد که آخرین هم نبود.

12 عکس ها

کامیون‌ها و شاسی‌بلندهای با کارایی بالا امروزه معمول هستند. تعداد زیادی از خودروسازان در دسترس هستند، و تیونرهای پس از فروش مانند هنسی سال‌هاست که در این فضا بازی می‌کنند و برخی از ماشین‌های واقعی را ایجاد می‌کنند. Carwow یکی دارد – Hennessey Mammoth 1000 TRX – و این نشریه کامیون را در مقابل خواهر و برادر پرقدرت دیگری به نام Jeep Grand Cherokee Trackhawk قرار می دهد.

یکی از مزیت های جیپ وزن یا کمبود آن در مقایسه با TRX است. Trackhawk به 5291 پوند (2400 کیلوگرم) می رسد. هنسی 7054 پوند (3200 کیلوگرم) وزن دارد و در نتایج قابل توجه است.

جیپ در تست ترمز نهایی نیز برنده شد، اما فاصله زیادی بین دو رقیب وجود نداشت. لاستیک های آفرود و وزن اضافی این کامیون کمکی به آن نکرد، اما جیپ ترمزهای آن فرسوده شده بود. Jeep Grand Cherokee Trackhawk و Hennessey Mammoth TRX خودروهایی حماسی هستند که قدرت بالایی دارند و شما دوست ندارید هیچ کدام را در نوار درگ ملاقات کنید.منبع هنسی ماموت 1000 TRX در برف

در اولین مسابقه، جیپ با کنترل پرتاب از خط خارج شد. این امر TRX را در نقطه ضعفی قرار داد که نتوانست بر آن غلبه کند و در جایگاه دوم قرار گرفت و بسیار پشت سر جیپ قرار گرفت. مسابقه دوم نزدیک‌تر بود و هر دو راننده این بار از کنترل پرتاب استفاده کردند، اما هنسی همچنان دوم شد.

این دو مدل از یک موتور 6.2 لیتری V8 سوپرشارژ استفاده می کنند، اما این موتور به لطف ارتقاهای مختلف عملکرد هنسی، قدرت بسیار بیشتری را در کامیون تولید می کند. TRX اکنون 1026 اسب بخار (765 کیلووات) و 969 پوند فوت (1314 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک نیرو را به هر چهار چرخ می رساند. موتور جیپ قدرت بسیار کمتری تولید می کند، اما همچنان 707 اسب بخار (527 کیلووات) و 645 پوند فوت (875 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. دارای سیستم چهار چرخ متحرک و گیربکس هشت سرعته نیز می باشد.