Lego Speed ​​Champions برای اضافه کردن R34 Nissan Skyline از “2 Fast 2 Furious”


اگر هم طرفدار Lego Speed ​​Champions و هم هستید سریع و خشن فرنچایز، این خبر احتمالا روز شما را خواهد ساخت. به نظر می رسد که لگو قرار است یک ویژگی فیلم دارای مجوز دیگر را در قالب نیسان Skyline GT-R (R34) از فیلم “2 Fast 2 Furious” به مجموعه Speed ​​Champions خود اضافه کند. پیش نمایش این محصول توسط یک خرده فروش آلمانی لگو انجام شده است جی بی اسپیلورن.

نیازی به گفتن نیست که R34 Skyline توسط پل واکر در این فیلم هدایت می شد، به این معنی که محصول آینده Lego Speed ​​Champions با مینی فیگور بازیگر نیز عرضه خواهد شد. به عنوان یک واردات ژاپنی، نسخه لگو نیز مانند فیلم در پیکربندی فرمان سمت راست عرضه خواهد شد.

Lego Speed ​​Champions Nissan Skyline GT-R R34 از سال 2018 به آستون مارتین DB5 جیمز باند و Dodge Charger دومینیک تورتو از سال 2018 می پیوندد. سریع و خشن از سال 2020 در مجموعه دارایی های فیلم دارای مجوز در فرم لگو.

هنوز هیچ جزئیات رسمی در مورد Lego Nissan Skyline GT-R R34 منتشر نشده است، به جز 319 آجر لگو که توسط JB Spielwaren اعلام شده است. سپس دوباره عکس ها تلاشی برای ثبت جزئیات ماشین فیلم را نشان می دهند. این امر به ویژه زمانی که از پشت دیده می‌شود، نشان‌دهنده چراغ‌های گرد نمادین عقب و همچنین قوس چرخ‌های عقب رنگ‌شده مانند آنچه در فیلم دیده می‌شود، بیشتر صادق است.

Lego Speed ​​Champions 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R R34 به طور کامل در تاریخ 3 ژانویه 2023 معرفی خواهد شد.

قیمت و در دسترس بودن در ایالات متحده هنوز تأیید نشده است، اما JB Spielwaren اعلام کرد که پیش‌سفارش‌ها از 3 ژانویه آغاز می‌شود. قیمت در آن بخش از جهان 21.24 یورو یا حدود 22 دلار با نرخ فعلی مبادله است.منبع