Lego Technic مک لارن P1 جدید گران است اما ارزش آن را دارد


مک لارن P1 یک ماشین قابل توجه است و اکنون یک کیت لگو قابل توجه است. هایپرکار هیبریدی نمادین رسما به عنوان یک مدل Lego Technic در مقیاس 1:8 جاودانه شده است و فوق العاده به نظر می رسد. با این حال، چنین جزئیاتی در دنیای لگو ارزان نیست. قیمت آن 449.00 دلار است.

با این قیمت، 3893 قطعه دریافت می کنید که با یک ترتیب خاص روی هم کلیک می کنند. به شرطی که یک قدم را از دست ندهید، درهای دو وجهی خواهید داشت که برای نمایان شدن فضای داخلی کاملاً کامل باز می شوند. عقب تر، یک موتور 3.8 لیتری V-8 با گیربکس هفت سرعته با جزئیات وجود دارد که همانطور که در ماشین واقعی می بینید، در محفظه جاسازی شده است. این سیستم تعلیق عملکردی دارد و اسپویلر عقب مطابق با سلیقه شما بالا یا پایین می‌آید.

مک لارن

مک لارن

مک لارن

البته شبیه P1 هم هست. سقف مانند خودروی واقعی دارای قله تیز است و ورودی های جانبی از خطوط مناسبی به سمت عقب پیروی می کنند. طراحان لگو با مک لارن کار کردند تا تمام جزئیات را از جمله رنگ زرد مناسب برای آجرها دریافت کنند. اما قرار دادن تمام این ویژگی‌ها و عناصر کاربردی P1 در یک لگو در مقیاس کوچک آسان نبود.

کسپر رنه هانسن، طراح گروه Lego گفت: “ما می خواستیم این جزئیات را با مدل Lego Technic خود به بهترین شکل ممکن ثبت کنیم و به هیچ وجه نمی خواستیم مصالحه کنیم.” “بنابراین، ما روی انواع مختلفی از خودرو کار کردیم تا طرح های مختلف را آزمایش کنیم. همچنین با چالش بزرگی در مورد درهای پروانه ای نمادین روبرو شدیم، زیرا آنها به مکانیزم جدیدی برای باز ماندن نیاز داشتند. بازآفرینی مک لارن P1 و من یک تجربه عالی بود.” امیدوارم همه طرفداران سوپراسپرت آماده باشند تا جزئیات و پیچیدگی های مک لارن P1 واقعی را در قالب Lego Technic کشف کنند.”

مک لارن

P1 بخشی از سری مفهومی خودروهای Lego Technic Ultimate است که به سایر ابرخودروهای برجسته مانند بوگاتی شیرون، لامبورگینی سیان و فراری دیتونا SP3 می‌پیوندد. شروع فروش در ماه اوت؛ هر کیت دارای یک شماره سریال منحصر به فرد خواهد بود و لگو اینسایدرها در صورت خرید قبل از 7 آگوست می توانند لوگوی Technic McLaren P1 را دریافت کنند.منبع