Mercedes 310 Auto Trail Camper 1988 دارای مسافت پیموده شده کم، قیمت مناسب

13 عکس ها

این کمپر برای کسانی که به دنبال تجربه یک سفر قدیمی هستند، بهترین است، زیرا تجهیزات آن دوره درست است و برخی از ویژگی هایی که دیگر در یک RV مدرن نمی توان یافت. به عنوان مثال، یک پخش کننده ویدئویی VHS و یک موتور 2.3 لیتری بنزینی تنفس طبیعی کارخانه ای از جمله این موارد است. مرسدس 310 مجهز به آسیاب گاز یک منظره نادر است، اما فروشنده توضیح می‌دهد که این تضمین می‌کند که قدرت کمی بیشتر در مقایسه با موتورهای دیزلی مقرون به صرفه چهار و پنج سیلندر، که معمولاً در زیر کاپوت وانت‌های TN/T1N یافت می‌شوند، در دسترس است. سلسله.

اگر تا به حال در اروپا بوده اید، احتمالاً مرسدس بنز TN / T1N را دیده اید که به طور غیررسمی با نام برمر ترانسپورتر نیز شناخته می شود. این مجموعه ای از وانت ها و کامیون ها بود که هنوز به عنوان قابل اطمینان ترین و نابود نشدنی ترین خودروهای تجاری مرسدس در تاریخ در نظر گرفته می شوند. یک LCV جامد همیشه انتخاب خوبی برای یک کمپر است، درست است؟ سپس، چه پایه کمپری بهتر از نسخه ای از TN / T1N که به طرز ماهرانه ای به خانه ای مجهز روی چرخ تبدیل شده است؟

این وسیله نقلیه در حال حاضر 30270 مایل را روی کیلومترشمار نشان می دهد و فروشنده می گوید که این خودروها “باور می کنند واقعی هستند.” تنها با دو مالک قبلی، مرسدس 310 کمپر وضعیت بسیار خوبی دارد و فاکتورها و رسیدهای زیادی برای کارهای اخیر دارد. فروشنده اشاره می کند که کاست توالت نیاز به تعویض دارد و مخزن آب قبل از استفاده نیاز به استریل کردن دارد. قیمت تخمینی کمپر بین 10000 تا 12000 پوند است که معادل 12100 تا 14532 دلار است.منبع

اخیراً، کمپر مورد بازسازی نسبی قرار گرفت، از جمله نوسازی چرخ با نصب پنج لاستیک جدید، تعمیرات اساسی ترمز، بازسازی سیستم سوخت با بریدگی برقی در مجاورت باک بنزین، و دریچه پرکننده مخزن گاز جایگزین، تعمیرات اساسی کاربراتور. ، و دیگران. یک چراغ سقف جدید نیز تعبیه شده است.

فروش وانت کمپر مرسدس بنز 310

کمپری که در گالری زیر می بینید اولین بار در سال 1988 برای استفاده ثبت شد، زمانی که شرکتی به نام Auto Trail آن را خرید و شروع به تبدیل آن به کمپر کرد. این شرکت که هنوز در حال فعالیت است، توسط بیل بواسمن و بری هولمز اداره می شد و در سال 1982 تأسیس شد. در حال حاضر توسط این شرکت به فروش می رسد. دستکه در آوریل سال گذشته آن را از مالک قبلی خود که از چند سالگی مالک آن بود، خریداری کرد.