Mercedes-Maybach EQS SUV پس از اولین عکس‌های جاسوسی ارائه شد

اگر با کانسپت شاسی بلند Maybach EQS آشنا هستید، این رندر باید بسیار آشنا به نظر برسد. این به شدت از مفهوم نشأت می‌گیرد، در درجه اول به این دلیل که ما انتظار نداریم چیز زیادی برای تولید تغییر کند. جلوپنجره پررنگ مایباخ باید نوارهای کرومی عمودی را در دریایی از مشکی حفظ کند و آن را از مرسدس بنز EQS SUV متمایز کند. نمای پایینی کمی متفاوت است و دریچه های گوشه از لبه های گرد استفاده می کنند که بهتر با زبان طراحی فعلی خودروساز مطابقت دارد. دریچه مرکزی به پایین ممکن است کمی بزرگتر نیز باشد و به جلوپنجره جسورانه Maybach اجازه می دهد تا در مقایسه با مفهومی کمی کوچکتر شود.

هنوز چیزی در مورد بازه زمانی نمایش در شایعات وجود ندارد. 2023 در طول اولین مفهوم پرتاب شد. با در نظر گرفتن نسخه مرسدس بنز که در اوایل امسال معرفی شد و مشاهده اخیر ما شامل یک نمونه اولیه استتار شده بود، مطمئناً ممکن است تا پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023 رونمایی شود.

مرسدس-مایباخ EQS SUV مفهومی سه چهارم جلو

نزدیک به یک سال پیش بود که طعم اولین خودروی تمام الکتریکی مرسدس مایباخ را که قرار بود تولید شود، EQS SUV را چشیدیم. این یک وسیله نقلیه مفهومی بود، اما یک هفته پیش عکس‌های جاسوسی از اولین نمونه اولیه که در انظار عمومی مشاهده شد دریافت کردیم. در حال حاضر، دوستان ما در Motor.es یک رندر غیررسمی بر اساس آن تصاویر ایجاد کرد و پیش نمایشی از نسخه ای را که مردم واقعاً می توانند خریداری کنند به ما ارائه می دهد.

ارتقاء فضای داخلی در مقابل نسخه مرسدس بنز هنوز ناشناخته است. می توان تصور کرد که سرنشینان صندلی عقب دارای صندلی های دراز کشیده با فضای پا خواهند بود، در حالی که همه روی چرم لحافی می نشینند. نمایشگرهای دیجیتال دارای صفحه نمایش های مخصوص میباخ خواهند بود و موتورهای الکتریکی با بیش از 500 اسب بخار مجموع قدرت را به جلو می برند. برد با یک بار شارژ می تواند نزدیک به 400 مایل باشد.