MG Cyberster Electric Roadster به عنوان مدل تولیدی معرفی شد

MG متعلق به SAIC قبلاً گفته بود که این کانسپت در کمتر از سه ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد و با یک بار شارژ حداکثر برد 500 مایل (800 کیلومتر) را فراهم می‌کند. گفته می‌شود که این نمایشگاه دارای یک پلت‌فرم خودروی الکتریکی اختصاصی است و یک مدل تولیدی با قیمت رقابتی در مقایسه با محصول فعلی خودروهای اسپرت بنزینی را نمایش می‌دهد.

در مورد نحوه نامگذاری، فرضاً (و به امید) Cyberster نام نهایی نخواهد بود، نام “MG C EV” چندی پیش علامت تجاری شد. با این حال، مشخص نیست که آیا این نام برای خودروی اسپرت جدید بدون آلایندگی در نظر گرفته شده است یا خیر.منبع

ممکن است سال 2022 باشد، اما هنوز ویدیوهایی در YouTube با وضوح 240p ارسال می شود. چنین موردی در مورد کلیپ تیزر MG برای ادامه سایبرستر سال گذشته است. ظاهراً این خودروی اسپورت روباز به‌عنوان جایگزینی برای خودروی برقی مزدا MX-5 در حال تولید است که به نوبه خود از رودسترهای ساده بریتانیایی دهه 1960 استفاده می‌کند. جزئیات مربوط به افشاگری مشخص نیست، اما به ما گفته می شود که شاهد “بازگشت افسانه” خواهیم بود.

گزارش ها حاکی از آن است که MG قصد دارد Cyberster را در مقطعی در سال 2023 به فروش برساند که این شرکت صدمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. از آنجایی که مزدا گفته است که نسل بعدی میاتا موتور احتراقی را حفظ خواهد کرد، در حالی که تسلا رودستر با تاخیر مکرر به طور قابل توجهی گران تر خواهد بود، هیچ رقابت واقعی نخواهد داشت.

18 عکس ها

کانسپت 2021 با از دست دادن شبح اسپیدستر به نفع سقف پارچه ای کاربردی تر که به صورت الکتریکی جمع می شود، تغییراتی را پشت سر گذاشته است. به نظر می رسد که درهای قیچی باقی می مانند، و همچنین فرمان یوغ مانند. تصاویر ثبت اختراع که در پایین ضمیمه شده اند نشان می دهد که قرار است بالاتر از Cyberster اصلی روی چرخ های کوچکتر با لاستیک های بزرگتر قرار بگیرد تا سواری راحت تری را ارائه دهد. برای رعایت مقررات، نوع جاده‌ای همچنین دارای چراغ‌های جلوی آشکار و طراحی جلوپنجره معمولی‌تر خواهد بود.