Mini Aceman برای اولین بار در نقش The Electric Countryman جاسوسی کرد

19 عکس ها

اولین عکس جاسوسی مینی آسمن

در ژوئیه امسال، مینی از مفهوم عجیب و غریب Aceman رونمایی کرد که به عنوان پیش نمایشی از مدل تولیدی جدیدی است که شرکت بریتانیایی در حال حاضر روی آن کار می کند. ما اولین عکس های جاسوسی را داریم که نمونه اولیه استتار شده آن کراس اوور برقی را نشان می دهد و آنها نشان می دهند که Aceman تولیدی از نظر طراحی بسیار به کانسپت نزدیک می شود.

اگر طراحی این وسیله نقلیه را به طرز شگفت آوری فروتنانه می بینید، توضیحی برای آن وجود دارد. مفهوم Aceman اولین محصول Mini بود که دارای زبان طراحی جدید کاریزماتیک Simplicity این شرکت بود که بر مینیمالیسم و ​​پایداری تمرکز دارد. طول این کانسپت 159.4 اینچ (4.05 متر) و عرض 78.35 اینچ (1.99 متر) بود که کمی کوچکتر از کانتریمن فعلی با طول 169.7 اینچ (4.31 متر) و 78.8 اینچ (2 متر) عرض بود.

در مورد کانتریمن، مینی همچنین در حال کار بر روی نسل جدید این کراس اوور است. قرار است کمی بزرگتر شود و در نتیجه فضای بیشتری برای Aceman باقی بماند. کلابمن نیز به نوبه خود می تواند پس از پایان تولید نسل فعلی مدل های مینی متوقف شود. به بیان ساده، Aceman کمی کوچکتر و کاملاً الکتریکی خواهد بود، در حالی که Countryman موتورهای احتراقی خود را حفظ می کند و از نظر ابعاد بالاتر از Aceman قرار می گیرد.

این ممکن است در یک نگاه شبیه یک کانتریمن به نظر برسد، اگرچه در واقع همان Aceman است. برآمدگی های کوتاه، چراغ های گرد بزرگ، شکل کلی حباب دار و مشخصات نسبتا کم به نظر می رسد با طراحی مفهومی Aceman مطابقت داشته باشد. عکاسان ما دو وسیله نقلیه آزمایشی مختلف را با طراحی چرخ‌های مختلف شکار کردند. هیچ لوله اگزوز در پشت وجود ندارد و این بدیهی است که به این معنی است که این یک وسیله نقلیه الکتریکی است.