Mini Aceman Concept EV با زبان طراحی جدید برند معرفی شد

Aceman بر روی چرخ های 20 اینچی سوار می شود. پنج پره به سمت داخل خم می شوند و جلوه بصری جذابی ایجاد می کنند.

روکش بدنه درشت چاه چرخ و قسمت پایینی بدنه را احاطه کرده است. یک قفسه سقفی به رنگ یونیون جک به رنگ برنز در بالای خودرو نصب می شود.

در پشت، یک اسپویلر مشکی روی شیشه عقب آویزان شده است. یک هاچ بک صاف و صاف وجود دارد و چراغ های عقب مانند لامپ های جلو ظاهری یونیون جک دارند.

ظاهر روشن و در عین حال مینیمالیستی به داخل کابین کشیده شده است. با توجه به مینی اصلی، نمایشگر دایره ای در مرکز داشبورد ابزارها را کنترل می کند. با توجه به مدرنیته، به عنوان صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی نیز عمل می کند. یک ردیف سوئیچ در زیر مانیتور شامل سوئیچ ترمز دستی، انتخابگر دنده، انتخاب حالت درایو و تنظیم میزان صدا است.

هنگامی که شخصی به سمت Aceman می رود، چراغ های بیرونی آنها را دنبال می کنند و بسته به فاصله فرد از ماشین، وسیله نقلیه صدایی پخش می کند. چراغ جلو حتی چشمک می زند. وقتی کسی در را باز می کند، نور روی زمین پخش می شود.

Mini Concept Aceman یک کراس اوور الکتریکی است که نشان می دهد این برند چگونه مدل های آینده خود را تصور می کند. نسخه تولیدی این خودروی برقی بعداً عرضه خواهد شد تا فضای بین کوپر و کانتریمن را در خط تولید پر کند.

در جلو، Aceman تحولی از ظاهر فعلی Mini دارد. از آنجایی که این یک EV است، نیازی به جلوپنجره بزرگ برای خنک کردن موتور نیست. در عوض، قسمت بالایی دارای نور LED است که می‌تواند طرح یونیون جک را نشان دهد. لهجه سبز این منطقه را مشخص می کند.

کانسپت Aceman اولین نمایش عمومی خود را در کنوانسیون بازی های ویدیویی Gamescom در شهر کلن آلمان که از 23 آگوست آغاز می شود، خواهد داشت.منبع

برای نشان دادن اندازه Aceman، این کراس اوور الکتریکی 159.4 اینچ (4.05 متر) طول و 78.35 اینچ (1.99 متر) عرض دارد. برای مقایسه، مینی کانتریمن فعلی 169.7 اینچ (4.31 متر) طول و 78.8 اینچ (2 متر) عرض در آینه های جانبی خود دارد.

مینی کانسپت آسمن

برای گسترش نمایش اطلاعات فراتر از صفحه نمایش، پروژکتورها می توانند محتوای سیستم کنترل را مانند نشان دادن نقشه روی داشبورد قرار دهند. از طرف دیگر، این می تواند با قرار دادن تصویری از ابرها یا حروف در آنجا یک عنصر زیبایی شناسی باشد.

مینی کانسپت آسمن

36 عکس ها

مینی کانسپت آسمن
مینی کانسپت آسمن

Aceman در کابین خود چرم ندارد. سطوح از منسوجات بافتنی و بازیافتی استفاده می کنند و فرمان دارای پوششی از مخمل سبز است.

Mini هیچ جزئیات مکانیکی در مورد Aceman ارائه نمی دهد. در عوض، این شرکت تمرکز خود را بر روی طراحی و فناوری خودرو حفظ کرده است. این وسیله نقلیه رنگ منحصر به فرد Icy Sunglow Green است که در این تصاویر ته رنگ آبی دارد. سقف متالیک British Racing Green است.