Morgan Super 3 یکبار مصرف سایبان پارچه ای سفارشی و قفسه های چمدان دریافت می کند


در ماه فوریه، مورگان خودروی سه چرخ جدید Super 3 خود را معرفی کرد و قابل تنظیم ترین مدل خود را تا به امروز نشان داد. مورگان اکنون قابلیت شخصی سازی Super 3 را در فصل تعطیلات با همکاری جدید برجسته می کند. مورگان با برند لباس شنا Orlebar Brown همکاری کرده است تا یک Super 3 یکباره با تغییرات داخلی و خارجی منحصر به فرد طراحی کند.

این همکاری منجر به یک Super 3 سفارشی شده است که با رنگ بژ پاستلی تمام شده است. این خودرو دارای مارک ظریف Orlebar Brown در بیرون است، با قفسه‌های چمدان سفارشی برش لیزری با سیم‌های بانجی قرمز در تیغه‌های جانبی، بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند.

در داخل، Morgan و OB کابین را با پارچه‌های فنی خاکی ساند، با لهجه‌های قرمز به کار رفته در سرتاسر، رنگ برند قهوه‌ای اورلبار، به پایان می‌رسانند. این شرکت همچنین از این ماده برای سایبان متحرک استفاده کرد. تیم پروژه‌های ویژه مورگان، Super 3 را برای قرار دادن یک سایبان، که روی حلقه‌های رول و صفحه‌های پرواز با پایه‌های مخصوص نصب شده قرار می‌گیرد، تطبیق دادند. این به مسافران اجازه می دهد از نور خورشید در کابین خلبان در غیر این صورت باز استراحت کنند.

سیم‌های بانجی قرمز نیز در داخل خودرو قرار دارند، در حالی که دسته ابزار دارای گیج‌های بژ پاستلی است. آخرین بخش نام تجاری، گیربکس OB-liveried و رنگ بدنه تعویض دنده است.

مورگان Super 3 جدید را از ابتدا با پلت فرم مونوکوک آلومینیومی متصل به عنوان پایه طراحی کرد. قدرت از یک موتور سه سیلندر تنفس طبیعی فورد تامین می شود که با گیربکس پنج سرعته مزدا MX-5 متصل می شود. با این حال، مورگان انتقال را برای نیازهای خود تغییر داد.

این موتور 118 اسب بخار (87 کیلووات) و 110 پوند فوت (150 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این می تواند در عرض 7 ثانیه به سرعت 130 مایل در ساعت (209 کیلومتر در ساعت) برسد. دکمه استارت-استاپ موتور یکی از معدود قطعاتی است که به Super 3 جدید منتقل شده است.

Super 3 یکباره طی 12 ماه آینده در برخی از عجیب ترین مکان های اروپا ظاهر خواهد شد. Super 3 که می توانید بخرید اکنون در یک نمایشگاه در سراسر جهان است. این خودرو در بریتانیا، اروپا و ایالات متحده موجود است.منبع