Pagani Zonda HP Barchetta به ارزش 17 میلیون دلار در جریان رویداد سوپراسپرت تصادف کرد

صدمات وارده به پاگانی بسیار زیاد به نظر می رسد و اکثر قتل عام در سمت راننده است. هر دو چاه چرخ های جلو و عقب از بین رفته اند و ضربه باعث پاره شدن سیستم تعلیق عقب در سمت راننده به طور کامل از خودرو شده است. فاسیای عقب به شدت آسیب دیده است و این تنها چیزی است که ما می توانیم ببینیم. چه کسی می داند چه آسیب پنهانی در زیر بدنه کربنی وجود دارد.

اعتبار عکس: آرتور شینکاروف، @AStopcars / @bentley_flying_spur در اینستاگرام

Zonda HP Barchetta که بسیار کمیاب است، بسیار ارزشمند است. آخرین چیزی که شنیدیم، نرخ افزایشی حدود 17 میلیون دلار بود، بنابراین این یک برخورد پرهزینه است. با توجه به ارزش و کمیاب بودن، نمی توان گفت که آینده این هایپرکار چگونه خواهد بود، اما ماشین ها قابل بازسازی هستند. انسان، نه چندان. بنابراین اگرچه امروز روز خوبی نیست، مطمئناً می‌توانست بدتر از این هم باشد.

منبع یک پست فیسبوک از حلقه مالکان سوپراسپرت نشان می دهد که Pagani در 1 سپتامبر وارد زاگرب می شود.

تا آنجا که ما می توانیم بگوییم، تصادف در 2 سپتامبر اتفاق افتاد. تصاویر و کلیپ های ویدیویی در رسانه های اجتماعی ظاهر می شوند. @AStopcars در اینستاگرام به اندازه کافی مهربان بود که برخی از تصاویر را مستقیماً با آنها به اشتراک گذاشت Motor1.com در گالری بالا آرتور شینکاروف عکاس است. او همچنین ویدیویی از عواقب آن را ضبط کرده و آن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که در زیر مشاهده می کنید.

دقیقا چه اتفاقی افتاد؟ زوندا در رویداد حلقه مالکان سوپراسپرت که در کرواسی برگزار می شد شرکت داشت. ما جزئیاتی از سقوط نمی دانیم، اما ویدیوی بالای مقاله آن را همانطور که اتفاق می افتد نشان می دهد. ما می‌بینیم که یک Apollo IE (همچنین بسیار نادر) از دوربین عبور می‌کند و Zonda HP Barchetta کمی پشت سر می‌رود. به نظر می رسد که هیچ یک از خودروها سریع حرکت نمی کنند، اما اندکی پس از عبور زوندا، قسمت عقب از آن خارج می شود. یک هایپرخودرو عریض در یک جاده باریک به خوبی با ترافیک روبرو ترکیب نمی شود و نتیجه آن یک برخورد بد به نظر می رسد.

امروز خبرهای خوب و بد از کرواسی داریم. تصویر بالا یک دستگاه پاگانی زوندا HP Barchetta را نشان می دهد که درهم ریخته شده است، اما خوشبختانه در تصادفی که منجر به این صحنه غم انگیز شد، کسی آسیب ندید. این خبر خوب است. بدیهی است که خبر بد این است که یک پاگانی بسیار کمیاب اکنون به شدت آسیب دیده است. و وقتی می گوییم فوق العاده نادر، یکی از سه ساخته شده است.