Polestar 3 Walkaround Video Spotlights طراحی و ویژگی‌های SUV


Polestar 3 جدیدترین مدل در خط تولید این برند نوظهور است. این شاسی بلند الکتریکی تا سال آینده به فروش نخواهد رسید، اما ما یک ویدیوی جدید داریم که نمای کلی از مشخصات، ویژگی ها و طراحی آن را ارائه می دهد.

Polestar 3 از بسیاری از عناصر ظاهری مشابه موجود در سایر مدل‌های خط تولید، از جمله مفهوم Precept استفاده می‌کند. نمای جلویی آشنا و مملو از فناوری و سنسورهای همراه با عقب است که موتیفی شبیه به Polestar 2 دارد. سقف شیبدار و شکل گلگیر عقب فشرده شده، زیبایی اسپرتی به 3 بخشیده است، حتی اگر یک کراس اوور زیر آن باشد.

در داخل دو صفحه نمایش وجود دارد – یک صفحه باریک برای راننده و یک صفحه نمایش 14.5 اینچی به سبک تبلت در مرکز داشبورد. این مملو از فناوری‌های ضروری مانند Apple CarPlay است. بسته‌های اختیاری مواردی مانند بسته شدن نرم درها، صندلی‌های عقب گرم شونده، نمایشگر هدآپ و سایر امکانات رفاهی را اضافه می‌کنند.

Polestar دارای سیستم انتقال قدرت دو موتوره همراه با باتری 111.0 کیلووات ساعتی است. خروجی ترکیبی 489 اسب بخار (359 کیلووات) و 620 پوند فوت (840 نیوتن متر) گشتاور است. بسته عملکرد موجود آن را به 517 اسب بخار (380 کیلووات) و 671 پوند فوت (909 نیوتن متر) افزایش می دهد. همچنین شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت SUV را از 4.9 ثانیه به 4.6 کاهش می دهد. Polestar 3 با ضریب درگ 0.29 به اندازه سایر رقبا لغزنده نیست. برد تخمینی EPA تا 300 مایل دارد و با شارژ سریع DC می‌تواند در 30 دقیقه بین 10 تا 80 درصد شارژ شود.

بسته Performance – ارتقاء 6000 دلاری – همچنین استایل را تغییر می دهد و درپوش شیرها و کمربندهای ایمنی طلایی را اضافه می کند. شاسی‌بلندهای مجهز نیز تایرهای پیرلی P-Zero و حالت رانندگی بهینه‌سازی محدوده را دریافت می‌کنند. قدرت اضافی هزینه دارد و Performance برد تخمینی SUV را 30 مایل کاهش می دهد.

زمانی که Polestar 3 در سال 2023 به فروش برسد، از 85400 دلار شروع می شود (قیمت شامل هزینه 1400 دلاری مقصد می شود). این تریم دوربرد و دو موتوره خواهد بود، اما این شرکت می‌تواند در آینده مدل‌هایی با قیمت جذاب‌تری عرضه کند. همین الان می توانید SUV جدید را پیش خرید کنید.منبع