Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​Spied احتمالاً به پک Weissach مجهز شده است


این روز رسماً روز پورشه است Motor1.com امروز اخباری از اشتوتگارت متوقف نمی شود. پس از دیدن کاین کوپه GTS به روز شده در نوربرگ رینگ، ما یک خودروی پورشه حتی داغتر را داریم که در پیست معروف ارزیابی می شود. آنچه در گالری زیر مشاهده می کنید نمونه آزمایشی چیزی است که ما معتقدیم 718 Boxster Spyder RS ​​است.

این اولین بار نیست که ما یک ماشین آزمایشی برای Boxster هاردکور می بینیم و در واقع، این همان نمونه اولیه ای است که در اوایل ماه اوت از آن عکس گرفتیم. با این حال، این بار، سقف خودرو باز است و می‌توانیم ببینیم که پشتی‌های سر لوگوی Weissach گلدوزی شده‌اند که نشان می‌دهد این خودرو ممکن است به پکیج Weissach مجهز شود.

پکیج Weissach که چندین سال پیش برای ابرخودروی 918 Spyder ارائه شد، قطعات سبک وزنی را به خودرو اضافه کرد تا وزن کلی آن را کاهش دهد. پس از آن برای برخی از مدل‌های 911 در دسترس بود و خودروساز اسپورت اشاره کرد که ممکن است آن را با سایر پلاک‌ها از جمله Boxster/Cayman و Cayenne معرفی کند.

جدا از لوگوی Weissach روی صندلی‌ها، این نمونه اولیه در مقایسه با عکس‌های قبلی 718 Boxster Spyder RS ​​که دیده‌ایم بدون تغییر به نظر می‌رسد. مطمئناً این نام طولانی است، اما نشان RS ظاهراً افزایش قدرت سالمی را به همراه خواهد داشت. ما مطمئن هستیم که یک موتور 4.0 لیتری شش سیلندر تنفس طبیعی از پورشه 911 GT3 پشت سر راننده وجود دارد. انتظار می رود قدرتی در حدود 493 اسب بخار یا همان قدرتی که در هاردکورترین نسخه کیمن دارد تولید کند. نیرو از طریق گیربکس دوکلاچه به سمت چرخ های عقب هدایت می شود.

ارتقاهای آیرودینامیکی متعددی نیز در کارت وجود دارد. طبق آنچه که می‌توانیم ببینیم، پورشه دریچه‌های کوچکی را که در بالای پانل‌های یک چهارم قرار می‌گیرند، محفظه‌های دریچه اصلاح‌شده که به سمت موتور وسط سوار در عقب زاویه می‌دهند، و دریچه‌های جانبی بزرگ‌تر نصب کرده است. ممکن است ترفندهای دیگری نیز وجود داشته باشد و مهم است که توجه داشته باشید که وسیله نقلیه بر روی چرخ‌های قفل مرکزی و شایسته نشان RS سوار می‌شود.

به عنوان آخرین نکته، 718 کیمن GT4 RS در 3.2 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) می رسد و حداکثر سرعت آن 196 مایل در ساعت (315 کیلومتر در ساعت) است. ما انتظار داریم 718 Boxster Spyder RS ​​با توجه به وزن بالاتر مورد انتظار در مقایسه با کوپه کمی کندتر باشد.منبع