Porsche Cayenne Restomod اصلی بیستمین سالگرد SUV را جشن می گیرد

یکی از کاین های مورد استفاده برای این پروژه از مشتری خریداری شد که از پورشه پرسید چرا می خواهد آن را بخرد. پس از شنیدن این طرح، آنها علاقه خود را برای خرید مجدد آن وسیله نقلیه پس از تکمیل آن ابراز کردند. پورشه می گوید تا حدی این پروژه عشق به نسل اول کاین را تجدید می کند.

دارن آبل، یکی از نمایندگی‌های پورشه، گفت: «ما وظیفه داشتیم نسل اول کاین را بازسازی کنیم تا قابلیت‌های آفرود آن را از طریق لوازم جانبی و اصلاح در صورت لزوم، و همچنین استفاده از برخی از لوازم جانبی که اخیراً از پورشه کلاسیک برای آن در دسترس قرار گرفته است، برجسته کنیم. در خاورمیانه، نظرات. در ارتباط با پورشه سنتر دبی، ما چهار E1 را هر کدام از سال 2007 تا 2010 خریداری کردیم، و فکر می‌کنم هر دو تیم از تغییر آنها و دادن روح تازه‌ای به E1 لذت برده‌اند.

16 عکس ها

نسل اول Restomod پورشه کاین

بهترین چیز در مورد وسایل نقلیه بازسازی شده این است که آنها فقط ملکه های گاراژ نیستند. کاین های اصلاح شده قبلاً توسط نمایندگان رسانه ها در منطقه صحرایی کوهستانی هاتا در نزدیکی دبی آزمایش شده اند و اکنون برای نمایش در جشنواره نمادهای پورشه آماده می شوند. در طول این رویداد، هشت ابزار کمکی نیز در دسترس مهمانان خواهد بود تا در کنار کارشناسان رانندگی در مسیرهای خارج از جاده حرکت کنند.