Ram Lets Artist Music Country یک پیکاپ 2500 HD با الهام از سبک قدیمی طراحی کند

سفارشی Ram 2500 HD Traveler توسط کریس استپلتون

مایک کووال جونیور، مدیر عامل رام، گفت: “سفر ما با کریس در طول زندگی حرفه ای او چیزی است که ما به آن بسیار افتخار می کنیم و دیدن این همکاری Ram Truck تلاشی است که برای مدت طولانی از آن استقبال خواهیم کرد.”

رام و نوازنده کریس استپلتون در ساخت یک پیکاپ با ظاهر قدیمی با یکدیگر همکاری کرده اند. The Traveller که از نام اولین آلبوم Stapleton در سال 2015 نامگذاری شده است، پیکاپ Ram 2500 Heavy Duty را با افزودن رنگ‌ها و استایل‌های قدیمی در داخل و خارج، حدوداً 40 سال به اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 برمی‌گرداند.

21 عکس ها

Ram به‌روزرسانی‌های بیشتری را در داخل انجام داد و فضای داخلی را به رنگ سفارشی و تک رنگ قهوه‌ای Bison تکمیل کرد. طراحان با استفاده از فلانل شطرنجی بوفالو که در سرتاسر کابین استفاده می‌شود، رنگ‌های پاپ اضافه کردند. پشت سر، قسمت زیرین درب کنسول مرکزی و حلقه کلید را تزئین می کند – و کنتراست خوبی دارد. این همان موادی است که استیپلتون روی جلد اولین آلبوم خود پوشیده بود و این دو را به هم متصل می کند.

این کامیون از چرخ‌های 18 اینچی توربو فین با الهام از سبک قدیمی استفاده می‌کند. آنها دارای یک صورت ماشینکاری شده و یک طراحی عمیق با درپوش های مرکزی کرومی روشن هستند. این کامیون فاقد مارک معمولی Ram است، در عوض دارای تزئینات هود رم سه بعدی و فونت های سبک دهه 1980 است.

در حال حاضر، موزه تالار مشاهیر موسیقی کشور در نشویل، تنسی، میزبان این نمایشگاه است. کریس استپلتون: از سال 1978. رام کامیون را در تاریخ 7 نوامبر در موزه معرفی کرد. این نمایشگاه تا مه 2023 ادامه دارد. ارتقاهای Ram 2500 HD کاملاً معتبر بودند و مکانیک های کامیون مانند موتور دیزلی کامینز آن به تنهایی باقی مانده بود.منبع

بسیاری از نشانه‌های ظاهری کامیون از یکی از پیکاپ‌های مورد علاقه Stapleton – Ram Palomino 1979 می‌آیند. رم پالت رنگ کامیون های کلاسیک را مدرن کرد و خودروی سنگین را در رنگ های کرم کتان، قرمز رادار، قهوه ای گاومیش کوهی و کشمیر تکمیل کرد. رام همچنین خطوط راه راه پالومینو را برای تناسب با ورق فلزی 2500 تطبیق داد.