Range Rover V8 Faces GLE 63, SQ7, Bentayga In Twin-Turbo V8 Drag Race

در همین حال، مرسدس AMG GLE 63 با تولید 604 اسب بخار (450 کیلووات) و 627 پوند فوت (850 نیوتن متر) گشتاور، قدرتمندترین در این مسابقه است.

لندروور رنج روور V8 در اینجا قدرتمندترین نیست، اما یک ماشین بزرگ است. در واقع، این ترازو به 5534 پوند (2510 کیلوگرم) می رسد که سنگین ترین ترازو در بین چهار شاسی بلندی است که برای این مسابقه درگ گرد هم آمدند.

با همه این حقایق، به نظر می رسد که AMG GLE 63 بیشترین مزیت را در یک مسابقه خط مستقیم دارد. نسبتاً سبک و قدرتمند است، اما آیا سایر شاسی‌بلندهای اینجا می‌توانند در رقابت دنیای واقعی بر Merc پیشی بگیرند؟ ویدیوی بالای این صفحه را تماشا کنید تا متوجه شوید.منبع بررسی نمای خارجی لندرور رنج روور 2022 26 عکس ها

قیمت گذاری در اینجا بی ربط است، اگرچه جالب است اشاره کنیم که بنتلی با بیش از 200000 دلار گران ترین مدل است.

دو نفر از مدعیان از بریتانیا و دو نفر دیگر از آلمان هستند. با این حال، بنتلی بنتایگا پلت فرم خود را با آئودی SQ7، از جمله موتور V8 توسعه یافته توسط گروه فولکس واگن، مشترک است. اگرچه این موتور قدرت بیشتری را در بنتایگا تولید می کند.

شاسی بلندهای قدرتمند تنها به برندهای آمریکایی محدود نمی شوند. در واقع، شاسی بلندهای اروپایی از آفرودهای حجیم تا خط فعلی ماشین‌های سرعت‌گیر راه طولانی را پیموده‌اند. و در این مسابقه، چهار تا از SUV های قدرتمند قاره قدیم با همدیگر در یک نوار درگ روبرو می شوند که توسط بریتانیا ارائه شده است. کارواو.

این لندرور رنجروور است که در برابر آئودی SQ7، بنتلی بنتایگا و مرسدس-AMG GLE 63 قرار می‌گیرد. خط تولید شاسی‌بلندهای شاسی‌بلند در اینجا کمی متنوع است، اگرچه توجه به این نکته مهم است که همه این شاسی‌بلندها با توربو دوقلو V8 عرضه می‌شوند. موتورهایی با توان خروجی تقریبا مشابه