Rivian R3X اولین خودروی الکتریکی با عملکرد این برند است


Rivian R2 شاسی بلند الکتریکی جدید این برند است. اما یک خواهر و برادر دارد. در جریان مراسم معرفی R2، ریویان R3 جدید را معرفی کرد – یک SUV حتی جمع‌وجورتر – با تریم R3X عملکرد محور.

جزئیات در مورد این شاسی بلند اسپرت هنوز ناچیز است، اما می دانیم که این شاسی بلند سه موتوره خواهد داشت. و اگر R2 بتواند با یک بار شارژ 300 مایل را طی کند در حالی که سرعت 60 مایل در ساعت را در کمتر از سه ثانیه طی می کند، R3X باید حتی سریعتر باشد.

ریوین R3X

از نقطه نظر بصری، R3X به درستی ناهموار به نظر می رسد. چرخ‌ها و لاستیک‌های بزرگ‌تر و افزایش جزئی ارتفاع سواری باید به آن در مسیر کمک کند، و روکش اضافی در اطراف سپرها و چاه چرخ‌ها به محافظت از آن در برابر عوامل کمک می‌کند. همچنین دارای لهجه‌های نارنجی است که نمای بیرونی را پر می‌کند. درپوش آینه ها، ضربه گیرها، قلاب های یدک کش و موارد دیگر.

فضای داخلی دارای صندلی های دو رنگ مشکی و بژ با درج های نارنجی و لهجه های آلومینیومی است. مدیر عامل RJ Scaringe، فضای داخلی را «بازیگوش ناهموار» می‌نامد، زیرا ناهموار به نظر می‌رسد و بازیگوش به نظر می‌رسد. سایر مواد دوستدار زمین مانند چوب پنبه و فلز آنودایز شده در سراسر آن یافت می شوند.

ریوین R3X
ریوین R3X

هنوز اطلاعات زیادی در مورد ریوین R3X وجود ندارد، اما باید در هفته‌های آینده درباره خط کامل شاسی‌بلندهای جدید ریوین – R2، R3 و R3X بیشتر بدانیم.منبع