VW ID.3 SUV رندر نسخه پرسرعت اولین متولد را تصور می کند


از اولین باری که فولکس واگن ID.3 را دیدیم، سه سال می‌گذرد، اولین وسیله نقلیه این برند بر اساس پلت فرم مدولار MEB گروه فولکس واگن برای خودروهای الکتریکی. بله، مدت‌ها پیش بود و زمان زیادی نمی‌گذرد که فولکس‌واگن یک نسخه فیس لیفت شده از هاچ‌بک را معرفی می‌کند که “جهش قابل توجه و قابل توجهی از نظر کیفیت، مواد و ثبات سیستم” خواهد داشت.

اما نسخه فیس لیفت شده ID.3 تنها نسخه ای نیست که می توانیم از فولکس واگن در سال های آینده انتظار داشته باشیم. در واقع یک نسخه سواری بالا نیز از این پلاک معرفی خواهد شد و این رندر غیر رسمی از موتور پیش نمایشی از آنچه در آینده است به ما می دهد.

البته، رندر تخیلی بالا بر اساس خطوط و عناصر دیگر اولین خودروی الکتریکی فولکس واگن است. با این حال، به عنوان یک مدل کاربردی تر و فعال تر، SUV ID.3 پیشنهادی در اینجا با روکش پلاستیکی در اطراف قوس چرخ ها و روی سپر عرضه شد. همچنین فاصله قابل توجهی از سطح زمین وجود دارد که فراتر از پیاده رو و برای معابر نه چندان ایده آل مفید خواهد بود.

در حالی که هنوز نامی از SUV ID.3 مشخص نشده است، رئیس فولکس‌واگن، توماس شفر، ورود آن را در چند سال آینده به همراه 9 مدل باتری‌دار دیگر که تا سال 2026 عرضه می‌شوند، تایید کرده است.

این فشار با دو خودروی سطح پایه تحت ID.3 آغاز می شود که یک هاچ بک و یک کراس اوور هستند که انتظار می رود به ترتیب ID.1 و ID.2 نامگذاری شوند. ID.3 SUV یا کراس اوور از نظر قیمت بالاتر از ID.2 قرار می گیرد.

مطمئن نیستید که شناسه سواری تایید شده ID.3 در نهایت در ایالات متحده عرضه خواهد شد یا اینکه چه بازارهای دیگری این مدل را دریافت خواهند کرد. چیزی که مطمئن است این است که تا سال 2033 این مارک فقط در اروپا از خودروهای برقی استفاده خواهد کرد.منبع